Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
( ?° ?? ?°)
doszedłem do momentu w poszukiwaniach kobiety gdzie znalazłem powód niepowodzeń.
tl;dr


32 lvl tutaj.
Nie ma tu (#warszawa) #rozowepaski w moim wieku z odłożonym 100k lub choćby 50k na kupno mieszkania, z autem, ze średnim wykształceniem, z pracą, z pasją, z wykrystalizowanymi poglądami politycznymi, z realnym spojrzeniem na życie. Nie ma ku%wa, nie ma. Przed sobą stawiałem zwyczajne wymagania więc wiem, że się da oszczędzić i nie wchodzić w życie jak gołodupiec. Oczekiwałem tego samego...

Jest to trudny moment. Muszę się pożegnać z przekonaniem że istnieje dziewczyna ktora sprosta wymaganiom ktore mam wobec siebie.
To co mam robić? trzeba mi szukać dziewcząt z rynku wtórnego, panien z dzieckiem, księżniczek co wyżej srają niż dupę mają, pustaków, żyjących od 10tego do 10tego, bez krztyny oszczędności? Albo młodą ładną głupią i gołą dupę albo ciut starszą przekwitłą ale rozsądną życiowo? Czy naprawdę jestem na to skazany? ( ?° ?? ?°)

I jeszcze jedno, bardzo często spotykane tragiczne nieporozumienie. Facet w czwartej dekadzie nie szuka koleżanek. Jeżeli się spotykam to dlatego, że chcę wyczuć czy się nadaje by coś jej zaproponować czy podziękować. Na 9 dziewcząt od połowy 2016 wszystkie 9 po kilku spotkaniach wrzuca w odstawkę (zapewne szukając samca alfa czy księcia czy #!$%@? dziedzica na 6 folwarkach) więc gdy taktownie dziękuję za brak współpracy - uniemożliwianie procesu zapoznawania - wtedy mniejsze lub większe sceny.

Przyjaciel radzi że sytuacja zmieni się diametralnie gdy zdecyduje się kupić mieszkanie na kredyt własnymi siłami, bo własne mieszkanie działa na samice w rui jak magnes neodymowy; a w odpowiednim momencie postawić sprawę jasno intercyza albo wyp...j. Na razie gram czysto, bez chowania asów po rękawach.

#zwiazki #logikarozowychpaskow #firstworldproblems #samiecgamma #tfwnogf #gorzkiezale #przemyslenia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
( ?° ?? ?°)
doszedłem do momentu w...
źródło: comment_KDBd2TzYyDV46GObSt5hd5v4GsXuqFOV.jpg
  • 6
@AnonimoweMirkoWyznania: Powiem tak: twój kumpel ma rację. A ty, człowieku, masz świetne karty w sferze damsko-męskiej: masz mieszkanie, zapewne stać się na życie na rozsądnym poziomie = będziesz miał powodzenie u kobiet. Niestety, życie weryfikuje nas i nie zawsze nasze plany będą zrealizowane i pogódź się z tym jak najszybciej. A potem(zakładam, że chcesz związać się z kobietą na dłużej) weź sobie mlodą dziewuchę(do 25 lat) z dobrą opinią, na swoim
@AnonimoweMirkoWyznania: Zadbaj o siebie od strony fizycznej i rozwoju osobistego. Wzrośnie powodzenie u kobiet, skoczy pewność siebie, to i desperacja na usidlenie kogoś się zmniejszy. A poznając więcej kobiet szybciej i łatwiej trafisz na odpowiednią ( ͡° ͜ʖ ͡°)