Wpis z mikrobloga

Wszystkie osie czasu wydarzeń, które widziałem, mają w sobie fragment o tym, że biuro podróży zamówiło Magdzie lot do Polski i rezydent ją odwiózł, ale załoga statku odmówiła jej przelotu ze względu na jej stan psychiczny.
Każde lotnisko ma więcej kamer CCTV niż jest potrzeba. Ale jednak żadne nagranie nie wyciekło, mimo, że nawet ze szpitala wyciekają. Ale walić kamery, może mają lepszą ochronę, która nie sprzedaje informacji.
Czy istnieje jakiekolwiek potwierdzenie, że przeszła przez odprawę? Został jej wydany boarding pass?
Żeby załoga danego lotu była w stanie jej odmówić lotu, musiała już być przy wejściu do samolotu, czyli po przejściu odprawy. A co za tym idzie, musiała być bez rezydenta - który biletu raczej nie miał.
Czy istnieje w ogóle jakikolwiek ślad jej pobytu na tym lotnisku?
#magdalenazuk #magdazuk #csiwykop Sorry za wołanie, ale może trochę rozjaśnicie kwestię procedur #lotnictwo
  • 112
czyli mozemy zalozyc ze bilet byl kupiony i czasy sie zgadzaja. ale nie mamy pewnosci ze ona byla na tym lotnisku


@misieg8: no w sumie to chyba nie ma powodu dla którego można by domniemywać że tak nie było - skoro biuro podróży "skróciło pobyt Magdy na wniosek rodziny" a Marcus "kupił bilet powrotny" to raczej przez Policję było by to zbyt łatwe do zweryfikowania (opłata za bilet, pytanie do Rainbowu),
@Klingon: Malych ilosci sie nie przemyca - za duze ryzyko, za maly zysk. Syntetyczne narkotyki są tak samo łatwe do zrobienia u nas jak i u nich - z czego myślę, że w Egipcie dużo słabiej jest kontrolowany rynek odczynników chemicznych niż u nas. Trochę mi się to nie łączy.
uwolnienie się takiej ilości w układzie pokarmowym, jaka była by przy przemycie by ją w śpiączkę wprowadziło na dzień dobry


@Dorrek: a nie może być tak, że narkotyki się przyjmuje jakąś określoną drogą żeby działały? np heroinę chyba dożylnie, a amfetaminę do nosa. Co by się stało jakby zamiast dożylnie zjeść heroinę? ( ͡° ͜ʖ ͡°) ktoś z #narkotykizawszespoko może wie? (i analogicznie to co mogłaby przemycać
@poji: Zadziała. Różne drogi spożycia mają różną wchłanialność, ale ogólnie działają zawsze. Heroine możesz palić, wciągać nosem albo sobie wstrzyknąć. Większość opiatów działa też jak je wypijesz (vide śmierć Jacksona), tylko mało kto jest na tyle #!$%@?, zeby cos tak paskudnego w ogole zlizyc do swych ust.
Podobnie jest z większością, jeśli nie wszystkimi substancjami.
@Doriel popraw mnie proszę.
@Dorrek: No tak tylko ze oni mieli swoje towarzystwo, jeden z kumpli ma firme z jakimis chemikaliami. Robili grunt pod ciekawe wakacje. Dziwne jest ze w marcu jeden wyprzedaje meble, ona ciuchy a na koncu ojciec mowil ze jej pozyczyl pieniadze. Ok jesli to nieprawda (chyba tak) to niech Markus pokaze drugi bilet ktory chcial sprzedac to chyba wszystko rozwiaze jesli miala to byc niespodzianka.
@Klingon: To o czym mówisz, jest ciekawym wątkiem, który powinien zainteresować prokuraturę, ale mimo wszystko, gdyby to były uwalniające się z jej wnętrza narkotyki, padła by dużo szybciej i mniej spektakularnie.