Wpis z mikrobloga

Wszystkie osie czasu wydarzeń, które widziałem, mają w sobie fragment o tym, że biuro podróży zamówiło Magdzie lot do Polski i rezydent ją odwiózł, ale załoga statku odmówiła jej przelotu ze względu na jej stan psychiczny.
Każde lotnisko ma więcej kamer CCTV niż jest potrzeba. Ale jednak żadne nagranie nie wyciekło, mimo, że nawet ze szpitala wyciekają. Ale walić kamery, może mają lepszą ochronę, która nie sprzedaje informacji.
Czy istnieje jakiekolwiek potwierdzenie, że przeszła przez odprawę? Został jej wydany boarding pass?
Żeby załoga danego lotu była w stanie jej odmówić lotu, musiała już być przy wejściu do samolotu, czyli po przejściu odprawy. A co za tym idzie, musiała być bez rezydenta - który biletu raczej nie miał.
Czy istnieje w ogóle jakikolwiek ślad jej pobytu na tym lotnisku?
#magdalenazuk #magdazuk #csiwykop Sorry za wołanie, ale może trochę rozjaśnicie kwestię procedur #lotnictwo
  • 112
@Dorrek
no do szpitala trafiła w sobotę:

pt 28.04, godz 15 pierwsza wizyta w szpitalu: https://www.youtube.com/watch?v=_WNhQ4l8RCE
sb 29.04, - niedoszły, domniemany lot powrotny
sb 29.04 - próba zameldowania w hotelu (x2)
sb 29.04 - najbardziej znana, kilkunastominutowa rozmowa wideo @misieg8 - nie wiem, nie sprawdzałem czy da się potwierdzić godzinę tego nagrania
sb 29.04 godz 18 druga wizyta w szpitalu
nd 30.04 godz 00 w szpitalu Magda ucieka po korytarzu
nd 30.04
@poji: + 17:30 zgon, zgadzam się. Skąd info o ilości hoteli?

@fuManchu69: Jakiś sznurek do dawnych lotów? Znalazłem jedną stronę, ale chciała moich danych, więc... Z Pragi do Wroclawia jest blisko, taki lot mialby sens i pokrywa sie zarowno z zalinkowanymi przeze mnie wpisami wprost jak i wp, mówiącym o wymeldowaniu przed weekendem.
@poji: + 17:30 zgon, zgadzam się. Skąd info o ilości hoteli?


@Dorrek: z tekstu wynika że najpierw do starego chcieli (gdzie jej nie chcieli) a potem do zastępczego (gdzie się też nie udało jej zakwaterować)

Kolejnego dnia, 29 kwietnia, kobietę udało się namówić na powrót do Polski. Gdy dotarła na lotnisko, pojawiły się jednak problemy. – Zaczęła zachowywać się w sposób agresywny. Wezwany został lekarz lotniskowy, który kategorycznie odmówił zgody
@Dorrek: w sumie z tekstu we Wproście wynikają 3 hotele:

1) zdecydowano, że Magdalena Żuk zostanie przewieziona do hotelu. Ponieważ jednak w drodze nadal miała się agresywnie zachowywać, hotel odmówił jej ponownego przyjęcia, powołując się na bezpieczeństwo

2) Dla kobiety znaleziono hotel zastępczy, ale nie udało się jej tam zakwaterować ze względu na jej zachowanie

3) W przypadku kolejnego hotelu, Magdalena Żuk odmówiła zgody na zakwaterowanie. Własnie pod tym hotelem doszło
czyli mozemy zalozyc ze bilet byl kupiony i czasy sie zgadzaja. ale nie mamy pewnosci ze ona byla na tym lotnisku


@misieg8: no w sumie to chyba nie ma powodu dla którego można by domniemywać że tak nie było - skoro biuro podróży "skróciło pobyt Magdy na wniosek rodziny" a Marcus "kupił bilet powrotny" to raczej przez Policję było by to zbyt łatwe do zweryfikowania (opłata za bilet, pytanie do Rainbowu),
@Klingon: Malych ilosci sie nie przemyca - za duze ryzyko, za maly zysk. Syntetyczne narkotyki są tak samo łatwe do zrobienia u nas jak i u nich - z czego myślę, że w Egipcie dużo słabiej jest kontrolowany rynek odczynników chemicznych niż u nas. Trochę mi się to nie łączy.
uwolnienie się takiej ilości w układzie pokarmowym, jaka była by przy przemycie by ją w śpiączkę wprowadziło na dzień dobry


@Dorrek: a nie może być tak, że narkotyki się przyjmuje jakąś określoną drogą żeby działały? np heroinę chyba dożylnie, a amfetaminę do nosa. Co by się stało jakby zamiast dożylnie zjeść heroinę? ( ͡° ͜ʖ ͡°) ktoś z #narkotykizawszespoko może wie? (i analogicznie to co mogłaby przemycać
@poji: Zadziała. Różne drogi spożycia mają różną wchłanialność, ale ogólnie działają zawsze. Heroine możesz palić, wciągać nosem albo sobie wstrzyknąć. Większość opiatów działa też jak je wypijesz (vide śmierć Jacksona), tylko mało kto jest na tyle #!$%@?, zeby cos tak paskudnego w ogole zlizyc do swych ust.
Podobnie jest z większością, jeśli nie wszystkimi substancjami.
@Doriel popraw mnie proszę.
@Dorrek: No tak tylko ze oni mieli swoje towarzystwo, jeden z kumpli ma firme z jakimis chemikaliami. Robili grunt pod ciekawe wakacje. Dziwne jest ze w marcu jeden wyprzedaje meble, ona ciuchy a na koncu ojciec mowil ze jej pozyczyl pieniadze. Ok jesli to nieprawda (chyba tak) to niech Markus pokaze drugi bilet ktory chcial sprzedac to chyba wszystko rozwiaze jesli miala to byc niespodzianka.
@Klingon: To o czym mówisz, jest ciekawym wątkiem, który powinien zainteresować prokuraturę, ale mimo wszystko, gdyby to były uwalniające się z jej wnętrza narkotyki, padła by dużo szybciej i mniej spektakularnie.
@Dorrek REKONSTRUKCJA ZDARZEŃ: 

Magdalena Żuk decyduje się na spędzenie majówki w Egipcie, gdzie ma pojechać ze swoim chłopakiem. Ten jednak nie może jechać, gdyż ma nieważne dokumenty. Para próbuje odsprzedać bilety, ale kiedy to niemożliwe dziewczyna jedzie sama.

W piątek 28 kwietnia dziewczyna zostaje znaleziona nieprzytomna w pokoju w hotelu.Pracownicy ośrodka zawożą 27-latkę do szpitala, gdzie lekarze stwierdzają, że nie leczą przypadków ludzi z problemami psychicznym.

29 kwietnia dziewczyna po raz kolejny
@Klingon: W Polskim wątku sprawy są nazwiska i polityczne, tutaj także jest rozwojowo. Ale chciałbym ten temat utrzymać daleko od tego, ze względu na niepotrzebne kontrowersje. Sama kwestia jej pobytu, lub nie, na tym lotnisku jest wystarczająco istotna.
Magdalena Żuk do kurortu Marsa Alem przyleciała 25 kwietnia.


@Dorrek: ale Marcus 25 kwietnia o 16:05 umieszczał ogłoszenie o sprzedaży wycieczki wylot był 25.04 20:20 z Katowic, a przylot... jakoś chyba po północy, czyli już 26 kwietnia.
nie no wyleciala 25 i byla w Egipcie na jakims lotnisku w nocy o godzinie 1.00 - 26 kwietnia. a pozniej miala przez noc podrozowac do hotelu oddalonego od lotniska. dopiero po tej nocy lezy rano w drzwiach...
@Dorrek: Wiesz co sprawa z samolotem (choc moja tez jest o samolocie ;) nie wiele wnosi bo jest to po prostu wersja pana rezydenta mogl byc albo nie. Tu trzeba metoda wykluczen cofnac sie do poczatku po co byla ta wycieczka a to miala byc niespodzanka, bilety dla dwoch osob zakupione przez Magde. No w tym wypadku juz musza byc jego dane w systemie. No ale rozumiem ze to twoj watek
A te nagranie, na którym leży pod drzwiami pokoju hotelowego jest z jakiego dnia?


@fuManchu69:

W piątek znaleźli ją pod drzwiami, więc w sobotę rano lot do Pragi możliwy jak najbardziej


@fuManchu69:

nie no wyleciala 25 i byla w Egipcie na jakims lotnisku w nocy o godzinie 1.00 - 26 kwietnia. a pozniej miala przez noc podrozowac do hotelu oddalonego od lotniska. dopiero po tej nocy lezy rano w drzwiach...
@takitu001:

Filmik na którym jest nagrana lezącą w szlafroku pod drzwiami, z którego dnia to będzie nagranie, tu chyba też jest kluczowy rozwój wypadków do dalszej eskalacji.

Zgodnie z moją wiedzą, z 26 z 8 rano. Nikt mnie nie naprostował, linkowałem wyżej.

(kiedy były telefon do znajomych rodziny?!?, w których mówiła, że ktoś 'chodzi'?!?, słyszy głosy w pokoju)

26-27