Wpis z mikrobloga

@mistrz_tekkena: stąpasz po cienkim lodzie. Zresztą Tobie w ogóle wolno upubliczniać nagrania z firmy obcym dla firmy osobom? Myśl też o sobie i o tym, żeby się nie wkopać, jak już tak bardzo chcesz demaskować... Ale prawda jest taka, że jak typiara lubi grać na kilka frontów, to naprawdę nic z tym nie zrobisz, bo może to ten typ co mimo tego, że raz się sparzy, to i tak wkłada łapę
@mistrz_tekkena: Aż musiałem się przejść po pokoju po przeczytaniu tego wpisu i komentarzy. Człowieku, zachowałeś się jak najgorszy typ przełożonego. Naruszasz czyjąś prywatność i łamiesz przepisy. Jedyne co do ciebie należy w takiej sytuacji to rozmowa dyscyplinarna z pracownikami, a nie jakieś gimnazjalne donosy. Bardzo nieprofesjonalne zachowanie. Gdybym mógł to doniósłbym o tym do twojego szefa jeżeli to nie jest zarzutka.
To z kim się puszcza, to tylko i wyłącznie jej
Mam nadzieję, że upiekę dwie pieczenie na jednym ogniu. Ukroce romans i wróci wydajność.


@mistrz_tekkena: Tak się nad tym zastanowiłam, i nie wiem czy wydajność wróci jeśli okaże się że pracownica będzie miała teraz kłótnie w domu i np. widmo rozwodu ( ͡° ͜ʖ ͡°)