Wpis z mikrobloga

#zwiazki podwladna zdradza męża 6 miesięcy po ślubie z kolegą z pracy. Donieść anonimowo rogaczowi jaka ma żonę? Bo już mnie to #!$%@? trochę, udaje, że nie widze, ale wydajność spada. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 286
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

facet ma obowiązek poinformować drugiego faceta, że baba rogi mu przyprawia


@spootnik: Gówno prawda. Jeśli ktoś jest beta-bankomatem i żeni się z karyną to #!$%@? z nim. Przeważnie ci którzy mają przyprawiane rogi najgłośniej krzyczą tutaj że HURR DURR MIZOGONI, SKĄD WY TAKIE RÓŻOWE BIERZECIE itd. xD Olać ich.
  • Odpowiedz
@mistrz_tekkena bardzo dobrze zrobiłeś, popieram w 100%. A tym którzy mówią że co się #!$%@? i że nie Twoja sprawa śmiertelny #!$%@? w serce.
Wystarczy postawić się w miejsce męża tej babki. Każdy facet na jego miejscu powinien wiedzieć.
A jak #!$%@? nie umie się utrzymać z nieruchaniem się po kontach, to po #!$%@? brało ślub?!
  • Odpowiedz
@mistrz_tekkena: O #!$%@?. Nie wierzę, że tyle osób broni laskę. Przed oczami mam typowych blokowych prawilniaków nieskalanych myślą powtarzających blokowe frazesy bez dopasowania ich do sytuacji ( ͡º ͜ʖ͡º) Śmierć konfidentom, nie #!$%@? się, nie bądź kabel, #!$%@? Cie to obchodzi, to ich życie XD

#!$%@? ludzie, co innego #!$%@?ć kogoś, że źle zaparkował, a co innego jak #!$%@? żonę za ścianą albo zdradza..

Myślcie
  • Odpowiedz
@mistrz_tekkena: I bardzo dobrze zrobiłeś. Szlag mnie trafia, gdy myślę, że ktoś może bezczelnie zdradzać drugiego człowieka. Sam wolałbym wiedzieć i wszystko zakończyć niż żyć w nieświadomości. A ludzi takich jak @ql00 nie jestem w stanie zrozumieć. Także szacun. A jak zarzutka, to szacun podwójny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mistrz_tekkena: jak to nie zarzutka to szanuje w opór.
Z jednej strony lipa bo pracownica i jej prywatne życie, ale z drugiej solidarność jąder i prawdopodobnie ocaliłeś masę lat życia jakiemuś obcemu, zakochanemu w szlaufie facetowi.
Dylematu nie miej, bo zrobileś dobrze i traktuj to jako osobistą sprawę nie zważając na fakt że ona u ciebie pracuje.
  • Odpowiedz