Wpis z mikrobloga

Tankujesz na stacji benzynowej. W oddali widzisz Rumunów idących w twoim kierunku z wielkimi, wypchanymi torbami.
- Dzień dobry, w jakim kierunku pan jedzie?
- Do Gdańska
- Oo jak super, a czy nie zabrałby nas pan ze sobą?
- Nie
- Nieee? A dlaczegooo?
- Bo nie czuję się komfortowo wioząc obcych ludzi.


#mamchoromcurke #autostop #zebry #takaprawda #transport #spedycja
źródło: comment_7ucqVmSWDHnpBcgZqgHNY0hvRlgN1Nc8.jpg
  • 12
@piotrek39: To co ty robisz pasożycie to żałosne żerowanie na ludzkiej życzliwości, bo jak nie chce nikogo zabrać to od razu musi być buc... to jest dokładnie taka sama sytuacja gdy siedzisz sobie w kawiarni na zewnątrz z dziewczyną i co chwila podchodzi menel z tekstem "poratuje księciunio złotówką?", zrozum człowieku że to jest męczące.
@Instynkt: właśnie o tym mówię - jeśli ktoś nie chce to grzecznie odmówi, a Ty piszesz, żeby broń Boże nikt nie pytał, bo może urazić panicza. Co innego jak podchodzi do mnie dwóch podróżników pytających czy mogę im coś poradzić, a co innego jak żul, który nie kaja się pracą. Czasem przyjmuję ludzi na Couchsurfing i jestem zadowolony, że mogę pomóc. Oni też żebrzą?
@Instynkt: nawet mi CIę nie żal, jakbyś spróbował stopowania to byś potem sam wyłapywał stopików przy drodzę ;)

ja tak mam, po pierwszej podróży jak jeździłem samochodem to tylko wyłapywałem ludzi stojących na poboczu