Wpis z mikrobloga

Opowiem wam moją historię - jestem spokojnym użytkownikiem dróg, motoryzacyjnym noobem, rzadko jeżdżę samochodem, ale znudził mi się mój samochód z silnikiem 1.1 peugeot 206 za 5 tys. Postanowiłem więc kupić używane auta za ok. 10-15 tys. PLN. Szukałem, szukałem i znalazłem - Volvo s40 II bo mi się spodobało wizualnie. Cieszyłem się, że udało mi się znaleźć fajny model i tak sobie czekałem na odpowiedni moment z kupnem (ten moment będzie za jakieś 3 msc.). Jednak ostatnio zacząłem szukać alternatyw i zmieniłem zdanie, że jednak kupię BMW E46, bo podobno jest lepsze. No i tak się cieszyłem ponownie, że znalazłem fajne auto i tylko pozostaje znaleźć coś sensownego i sprawdzić na stacji diagnostycznej i kupić. W międzyczasie sobie czytałem recenzje no i tak się natknąłem na temat tylnego napędu no i okazało się słuchajcie, że z tylnym napędem jest mniej bezpiecznie na śliskiej nawierzchni i na śniegu, a jednak bezpieczeństwo to dla mnie priorytet, a BMW to kupują tacy młodzi gniewni co to chcą się wyszaleć. No i tak się zasmuciłem w tym momencie, bo nie wiedziałem już jakie auto wybrać. No i tak sobie szukałem. Ktoś doradził Alfa 159, no jest niby ładna, ale nie przypadła mi do gustu, te światła jakby chciały coś powiedzieć, jakie są zaje..., jakoś charakterologicznie do siebie nie pasujemy. No i tak szukam dalej no i znalazłem Audi a4 b6 i chyba nie takie brzydkie więc może to? Na chwilę obecną skłaniam się właśnie w tym kierunku. Jakby ktoś podsunął jakieś propozycje sensowne to by było miło. Koniec.
#bmw #audi #alfaromeo #przemysleniazdupy
  • 41
jestem spokojnym użytkownikiem dróg, motoryzacyjnym noobem, rzadko jeżdżę samochodem,


@niech_ktos w tył napęd bym się nie pchał na twoim miejscu. Przedni albo na cztery buty.

Sedan, coupe, hatch? Benzyna, diesel? Co to ma być, do czego?

sobie czytałem recenzje no i tak się natknąłem na temat tylnego napędu no i okazało się słuchajcie, że z tylnym napędem jest mniej bezpiecznie na śliskiej nawierzchni i na śniegu, a jednak bezpieczeństwo to dla mnie