Wpis z mikrobloga

#!$%@? się mirków o to, że ktoś się ubiera tak jak jemu się podoba to jest coś niesamowitego


@travisbickle1899: Ludzie oceniają innych ludzi w pierwszej kolejności po wyglądzie, a wygląd składa się w dużej mierze z ubrań. Możesz albo to zaakceptować, albo się buntować, denerwować, chodzić ubranym śmiesznie i irytować się, że ludzie się z ciebie śmieją za plecami.
@terwer358: Tak jest. Wyrażam swoją opinię - moim zdaniem wygląda to idiotycznie i bardzo "wiejsko". A co gościu zrobi z tą opinią to jego sprawa - jak ma ją w dupie to dalej będzie się tak ubierał, a jak zależy mu na tym, aby nie wyglądać jakby wyszedł właśnie z potańcówki w remizie to może przestanie tak się ubierać.

Nie rozumiem tej mody na zabranianie krytyki.
@AlabamaMama Znalazł się trendsetter, koszulka polo "wiejska" Lacoste i dżinsy, do tego trampki Adidas... Masz serio nasrane w głowie że masz przypiętą łatkę do każdego koloru - pomarańczowy wiejski, różowy -pedalski? Ogarnij się i pomyśl że ludzie chodzą ubrani bardzo różnie i to że ty byś tego nie ubrał znaczy tylko o tym że jesteś przewrażliwiony na punkcie oceny innych... Ubierasz się pewnie pod tag #modameska żeby wiedzieć jak się ludziom spodobać
ludzie chodzą ubrani bardzo różnie


@KosmicznyKot: No. Chodzą na przykład w podartych dżinsach, ubierają adidasy do garnituru, albo owijają się w jakieś wymyślne szale zakładając do tego t-shirt. Mają pełne prawo. A ja mam pełne prawo śmiać się z takiego wyglądu.

Z resztą (tu odpowiem też @terwer358) napisałem małe heheszki, bo gościu ubrany jest dziwacznie, a niektórych mocno zapiekła dupa, że ktoś ocenił czyjś wygląd. Macie jakieś kompleksy na tym