Wpis z mikrobloga

Siema Mireczki i Mirabellki,
Wraz z różowym i parą znajomych planujemy wspólny wypad na wakacje w środku sierpnia. Do tej pory jeździliśmy z różowym za pośrednictwem biur turystycznych, między innymi do Egiptu i Turcji. W tym roku chcemy czegoś innego. Bezpieczeństwo w tych krajach jest trochę słabe, także myśleliśmy żeby pojechać autem do Chorwacji. Jakie miasta polecacie? Znacie jakieś strony typu booking lecz z tańszymi miejscami noclegowymi? A może kojarzycie jakieś biura podróży, które świadczą usługi na Chorwację w rozsądnych pieniądzach?

Chyba, ze polecacie jakiś inny kraj? ( ͡º ͜ʖ͡º)

#wakacje #wczasy #podroze #podrozujzwykopem #chorwacja
  • 11
@szukam_cebul: na bookingu PRZEWAŻNIE jest drożej niż na miejscu. Patrzyłem ostatnio na airbnb to też szału nie ma. Nie chcę cię gorąco zachęcać do jazdy w ciemno ale moim zdaniem opcja do rozważenia jeśli chcecie jechać w połowie sierpnia (pod warunkiem, że nie będzie to Istria).
Jechałem w ciemno 3 razy i raz bookowałem wcześniej.
-2013 w 4 osoby, środek sierpnia - Biograd na Moru - 50Eur za 4 osoby/doba -
@kret_w_granulkach: będzie to pierwszy nasz taki wypad w ciemno, trochę się boje, ze się nie dogadamy na miejscu. Tez patrzę właśnie na airbnb, booking i inne strony, to kwoty są trochę wysokie. Chciałbym znaleźć jakieś miejsce blisko zarówno płazy jak i centrum - różne cluby i inne rozrywkowe rzeczy bardzo mi by odpowiadały. Jaką miejscowość możesz mi polecić?
@szukam_cebul: jeśli chcesz rozrywkowo to raczej Istria ale nic ci nie polecę bo to nie moje klimaty. może to głupie ale ja jeżdżę do Chorwacji żeby się wyczillować na plaży, posłuchać cykad, nakarmić oczy Biokovem, obsrać majty na parasailingu, zjeść coś zrobionego przez gościnnego Chorwata...o pizzy i lodach nie wspomne :D

Wiem, że w Makarskiej są jakieś kluby ale znajomi byli generalnie zawiedzeni.
@szukam_cebul: ja byłem w 2013 r w Chorwacji.... dogadacie się bez problemu bo to słowianie - czasem jest śmiesznie, ale da się dogadać :)
Polecam jechać jak najdalej na południe na wypoczynek, minąć pasmo górskie bo dopiero tam jest porządna pogoda a na północy to już jak trafisz - jak wracałem to od pasma gór do granicy lał deszcz :D
Co do hotelu... ja bym szukał czegoś na miejscu ponownie -