Wpis z mikrobloga

#silownia #mikrokoksy

dawno nic nie wrzucalem - niestety od paru miesiecy mecza mnie jakies bzdurne kontuzje dotyczace glownie prawej nogi, #!$%@? wie skad sie to wzielo i co to jest. najpierw byl dwuglowy, rozwiazalem problem to przeszlo na posladkowy, kiedy i tutaj zrobilem spory progres zaczela mnie #!$%@? pachwina - generalnie jakas #!$%@? passa kontuzji z dupy, czekam tylko az to sie skoczy i bede mogl trenowac na pelnej #!$%@?. na filmie ostatnia seria siadow, na tym treningu szly same piątki, na ostatniej serii max ale przynajmniej 5 - moim celem bylo 7 i w sumie jak to ogladam to nie wiem dlaczego odpuscilem, poszloby ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Karoleer - #silownia #mikrokoksy

dawno nic nie wrzucalem - niestety od paru miesie...
  • 22
@natarczywa_pomarancz: znajdz bolace miejsce i sprobuj rozbic pilka tenisowa. u mnie to rozwiazanie na 99% problemow...

@PiccoloColo: wiem, ze smieszkujesz ale generalnie cwicze zakryty - kiedys jakis pro, chyba big majk wspomnial ze forma to jest na zawody a na silowni trzeba #!$%@? zamiast sie prezyc do lustra - i w sumie sie z tym w duzej mierze zgadzam. u mnie max to koszulka z krotkim rekawem. pozostaje tez kwestia
Pobierz Karoleer - @natarczywa_pomarancz: znajdz bolace miejsce i sprobuj rozbic pilka teniso...
źródło: comment_hSN3Nv4dDWdWTlMK0H65X6TUGpxmGL0t.jpg
@PiccoloColo: mam i katuje nieprzerwanie - niestety okazalo sie, ze jesli chodzi o lapy to nie mam wcale tak genialnej regeneracji jak sadzilem ( ) 4 razy w tygodniu to absolutny max co moze zniesc moj organizm, potem jest taki bol ze spac sie nie da. najszerze sa git majonez, natomiast nie jestem zadowolony z grubosci plecow nad czym tez dosc intensywnie pracuje na tej masie.
najpierw byl dwuglowy, rozwiazalem problem to przeszlo na posladkowy, kiedy i tutaj zrobilem spory progres zaczela mnie #!$%@? pachwina


@Karoleer: Nie jest przypadkiem tak, że odciążając (niekoniecznie świadomie) jeden mięsień, przeciążasz inny? Konsultowałeś to ze specjalistą?
rownie dobrze przyczyna moze byc gdzies zupelnie indziej


@ChoNoTu: Dlatego zapytałam czy konsultował się ze specjalistą zamiast ferować kategoryczne wyroki, mistrzu.
@rdza @ChoNoTu
Moze i ma zwiazek z odciazaniem, ciezko stwierdzic. Konsultowalem z fizjo, robilem przerwy, martwego czy wiosel z 3 miesiace juz nie robie - generalnie #!$%@? wie co to jest, rozwazam ladowanie morfiny w opor bo nie mam czasu na takie #!$%@?. Jeszcze jakbym mial #!$%@? technike czy przeginal z ciezarem to rozumiem ale wzielo sie #!$%@? skad wiec nic tylko frustracja
@Karoleer: Szacun za przysiad ale zawsze śmiecham z ludzi, którzy potrzebują asekuracji kogoś do przysiadu. Po 1 primo to w razie czego możesz zrzucić sztangę za siebie. Po 2, to ta laska i tak by ci przy tym ciężarze nie pomogła nawet jakby bardzo chciała.
@allthethings ta laska jest w stanie dodac do mojej ostatniej serii 3-5 powtorzen ;) nie biore asekuracji ze wzgledow bezpieczenstwa tylko po to zeby zrobic dodatkowe kilka repow, ktorych nie zrobilbym samodzielnie. ludzie, ktorzy za mna stoja nie musza byc silni, wystarczy ze zabiora ze mnie 5-10 kg co widac przy ostatnim powtorzeniu tutaj.
@Karoleer: spoko.
A mam jeszcze pytanko bo widzę po zdjęciu, że kopyta masz #!$%@?. Gdzie do ch pana kupujesz jeansy? Nie mam jakoś super dużych nóg a mimo to każde są za małe w udach i dupie. Teraz w sklepach chyba tylko dla pedałów sprzedają.