Wpis z mikrobloga

#czarnyhumor
Za takie rzeczy banują więc żegnajcie

W głębinach jednego z jezior w Alabamie znaleziono ciało Murzyna.

Było całkowicie oplecione łańcuchami.

Miejscowy dziennikarz pyta szeryfa:

- Co Pan myśli o tej sprawie?

- Myślę, że to typowe dla czarnuchów z naszej okolicy.

- Chciał przepłynąć jezioro, ukradłszy więcej łańcuchów niż mógł unieść.
  • 21
@schaefer: jaki mem? ja wyrażam swoją opinię na dany konkretnie temat tego czy tego żartu, który dla mnie nie jest śmieszny, a jest po prostu obraźliwy i słaby. Czasem niektóre są śmieszne. Nie szufladkuj mnie mały kmiotku zatem. Sam z kumplami niedawno toczyłem beke, że murzyni od zawsze mieli zazdro na polusów, bo oni do zachodniej Europy samolotami po socjal, a murzyni na drzwiach przez morze.
@Haradrim

Za takie rzeczy banują więc żegnajcie


I dobrze. Nieuzasadnione używanie obelg rasowych, którego nie usprawiedliwia nawet końcówka która śmieszyć może tylko osobę która jest rasistą, bo stanowi ona potwierdzenie jego #!$%@? poglądów.

Łap bana, nawet mi Ciebie nie szkoda.
@Ofacet: Coo wkleiłem żart z którego śmiało się jeszcze poprzednie "konserwatywne" pokolenie.
a w twoim małym móżdżku już powstał obraz moich poglądów i przyczepiła się łatka rasisty.

Acha czyli według ciebie żarty mogą być tylko na temat białego heteroseksualnego mężczyzny ? Bo wszelkie inne są obrażliwe
@Haradrim:

a w twoim małym móżdżku już powstał obraz moich poglądów i przyczepiła się łatka rasisty.


Nie, w moim małym móżdżku powstała myśl że żart jest #!$%@?, nieśmieszny i rasistowski. Gdyby był chociaż zabawny to nie miałbym pretensji. Mało tego, nie przyczepiłem Ci żadnej łatki, powiedziałem tylko że jak dla mnie możesz za taki #!$%@? żart wyłapać bana i mnie to nie rozboli.

Acha czyli według ciebie żarty mogą być tylko