Wpis z mikrobloga

Ostatni poznałem dziewczynę 6/10, bardzo skromna, spotykamy się od miesiąca. Myślę, że to może być mój pierwszy poważny związek. Podejrzewam, że miała jednego partnera albo nadal jest dziewicą. I tu problem. Ja typowym ruchaczem nie jestem, który laski 8/10 ma na skinięcie, ale ruchałem dużo dziewczyn 3-4/10, których alfy nie chcieli czy pijanych dupodajek z klubów dla studenciaków i czasami chodziłem na panienki. Ogólnie nic do pozazdroszczenia. Powiedzieć jej o tym czy jak dojdzie do tego tematu to powiedzieć, że miałem tylko kilka partnerek ale nic z tego nie wyszło? Ja lvl 23 ona 21.

#zwiazki #seks #logikarozowychpaskow #roksa
  • 43
żadna ogarnięta laska nie będzie wnikała za bardzo w Twoją przeszłość z kobietami, one interesują się tym co jest teraz i co będzie w przyszłości. Powiedz, że kilka razy próbowałeś, to nie było to. Da jej to sygnał, że masz jakieś doświadczenie i tyle.

Jak będzie pytać to po prostu powiedz że miałeś kilka dziewczyn, dla laski zawsze lepiej że facet ma jakieś doświadczenie.

Ale nie mów ile dokładnie.


XDDDDDD

Gość pisze:
m_dop - > żadna ogarnięta laska nie będzie wnikała za bardzo w Twoją przeszłość z kob...

źródło: comment_yk2W1usH79BOf6tRqUYVPTVAj8JcAnmc.jpg

Pobierz