Wpis z mikrobloga

Z uwagi na to, że ostatnio dostajemy w robocie CVki ludzi z 10 letnim stażem w zarządzaniu projektami albo gości, którzy robią gierki na iOS na pozycję praktykanta może ktoś ze #studbaza #it #sysadmin #devops będzie zainteresowany?
https://jobs.ebayinc.com/job/dreilinden/working-student-engineering-support/403/4252423

Są tylko 3 wymagania:
1. Bycie studentem (mimo, że robota w niemcach można być studentem w Polsce)
2. Podstawowa znajomość #linux (ls, cp, co to vm, co to procesy, jak zainstalować coś)
3. Znajomość angielskiego w mowie i piśmie

Robota jest w wiosce pod #berlin, sbahn + trochę z buta.
Warunki pracy są świetne a używane technologie bardzo fajne.
Jest masa perków, pierdół, żarć, szkoleń, high life.

Płacą jak to studentom - niewiela. Chyba coś około 1500euro.
Po roku można się zatrudnić i wtedy pensja się podwaja (co najmniej).

Serdecznie polecam bo stąd droga do #programista15k jest naprawdę krótka.

P.S

W zespole gadamy po angielsku.
  • 23
@canto: Z ciekawości, bo sam po czwartym semestrze rzuciłem studia (wiedzy dla sysadminów tam jak na lekarstwo), a byłoby jak zalazł - czy studenci zaoczni też mogli by być i jak to pogodzić ze studiami w Polsce? Urlop dziekański? A może chodzi tylko o staż na wakacje?
@jestem_w_szoku: Ja jestem najmłodszy a jestem po 30 :D Ostatni working student miał 25 czy 24 lata.
@franek_dolas: Robota trwa minimum rok. Nie ma gwarancji przedłużenia - jak na każdych praktykach. Ostatni kolega z nami został i ogólnie wygrał życie bo na pierwszym roku do nas przyszedł :D Sporo osób zostaje. Wystarczy chcieć i coś tam umieć ;-) Zaoczni jak najbardziej też mogą być. Liczy się status studenta.