Wpis z mikrobloga

@Momono: trebuszy nie zostawia sie samych, co jak chłopaki z kulami trafią na kusze+piki broniące trebusze XD
tzn powiem ci jak ja robie oblężenia jak gram z kumplami a ty mi powiedz jak sie obronic :D

trebusze+kusze+piki+balisty+ chłopaki z kulami albo assasyni na ostatnią wbitę
jeżeli przeciwnik ma mangonele, to wpierw próbuje je zdjac konnymi łucznikami, albo hardfocusowac wieże to tego "na wpół zniszczonego" momentu, gdzie wieża nie jest calkowicie usunięta,
@Momono: rozumiem, polecam sobie odświeżyć, rozgrywki z żywymi przeciwnikami nadają rozgrywce zupełnie innego wymiaru - do tego polecam gameranger'a. Do tej pory codziennie jest po kilkaset lobby ze starymi gierkami jak Homm3, AoE czy Stronghold ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Momono: jak nie chcesz piracić to na steamie jest na bank, przejrzyj też GoG bo o ile dobrze pamietam jakis czsa temu firefly studios mialo promocje i wszystkie ich gierki byly za bezcen, Twierdze Krzyżowiec + Krzyżowiec 2 kupilem chyba za 5$
@Momono: @MetalowyMarynarz: mam twierdze, twierdze 2, hd, i jakieś tam jeszcze na steamie, zagraliśmy kilka partii ze znajomym i nuda, ogólnie wystarczy stawiać kamieniołomy i żarcie, sprzedawać kamień na markecie i jazda z wszystkim - ustawiliśmy 2v5 i żaden z AI nawet nie dał rady nam podskoczyć ;P
@damian_co_dalej: bo dla kogokolwiek kto nie ma jakichś obrażeń mózgu AI w twierdzy nie powinno stwarzać problemów (#!$%@? od 1v8 bez surowców itp) najwiekszy (imo) plus twierdzy to pvp
samemu przeszedlem kampanie w kazdej twierdzy (poza S2 bo to gniot XD) i serio rozgrywka pvp rozni sie mocno od pve, jak kogos to interesuje to polecam sobie obejrzeć jakies gierki turniejowe na yt, ale wiadomo ze z kolegami na multi nie