Wpis z mikrobloga

#danielmagical

Wbiłem na spotkanie z Danielem. Całkiem spoko, dzieci nie było zbyt wiele a te co były się nieco speszyły widząc starszych ludzi. Pani Gosia dzisiaj na trzeźwo była i nawet szło się z nią sensownie dogadać.

Prawie nikt się nie przyznał, że jest z wykopu, chociaż wiem, że tam byliście (szczególnie ten z kucem).

Po tym jak seba z danielem robili świece przyszła ochrona i chyba później policję wzywali.

Teraz mają jeszcze zwiedzać, bo w sumie byli w Gdańsku, ale prawie nic nie zwiedzili xD

No i jeszcze kwestia, że Agnieszka na żywo wygląda naprawdę dobrze, tylko oni te zdjęcia jakieś #!$%@? robią xD. Nos nie rzuca się aż tak w oczy, a figurę ma bardzo dobrą. Znam sporo wykopków i jest ładniajsza od większości ich dziewczyn ;p
  • 16
a odnośnie Agnieszki to na zdjęciu wygląda jak normalna dziewczyna, więc nie wiem czemu się jej czepiają.


@arais_siara: @GuessWho_sRandy: Pojazdy po Agnieszce są mega chamskie i bezsensowne tym bardziej, kiedy wychodzą od osób, które Daniela lubią. Zupełnie tego nie rozumiem ;/
@Aerials: no niestety jest ogromy przemiał ludzi i nie ma zmiłuj. Wystarczy spojrzeć co się dzieje w donejtach jak Gocha usiądzie przy kamerze na moment. Z tym że ona zapomni za 5 minut co się stało.
Ciekawe na ile sama Agnieszka się tym interesuje, bo jeśli widzi ten syf plus co jest na streamach to może się słabo z tym czuć.
@Aerials: no pierwszy raz jak wszedłem to miałem nieszczęście trafić na taką akcję, aż się Gosia popłakała, smutno mi się zrobiło, ale za 10 minut jakby zapomniała, że cokolwiek się stało. Swoją drogą chyba Gośka walczy bo dzisiaj na delirce była