Wpis z mikrobloga

37,90zł (słownie: trzydzieści siedem złotych i dziewięćdziesiąt groszy). To cena jednego biletu do Multikina w weekend w Warszawie. W Lublinie trochę mniej, bo "zaledwie" 29,50zł. Tak wygląda nowy cennik. Chodzi o film oczywiście w 2D.
W tej cenie można mieć:
- miesiąc lub dwa abonamentu na Netflix/HBO/Showmax
- średni pakiet płatnej telewizji
U konkurencji w Cinema City za 42/49 złote miesięcznie można mieć kartę Unlimited i oglądać w tej cenie wszystkie filmy w kinie.
Kinomanom, w których miastach jest tylko Multikino - współczujemy. Samej sieci życzymy "powodzenia".

*wbrew pozorom, post nie jest sponsorowany.

#film #filmy #kino #paranafilm
Pobierz Paranafilm - 37,90zł (słownie: trzydzieści siedem złotych i dziewięćdziesiąt groszy)....
źródło: comment_Z4n8oWJmCYwaV3ipHvPQc52KDIds4ekv.jpg
  • 77
@Para_na_film: W moim mieście nie ma żadnego kina :( najbliższe jest multikino w mieście obok, przeliczając cenę biletu, cenę pociągu w obie strony i czas dojazdów wyszło mi, że bardziej opłaca się kupić projektor.

Jutro montujemy z mężem ekran ( ͡° ͜ʖ ͡°), wiem że to nie to samo, ale głośniki mamy niezłe, więc jakoś to będzie.
@Para_na_film odkąd mam unlimited, to więcej filmów w kinie ogladam, niż w domu. Zimą, jak nie było co robić po pracy to myk do kina. Zwłaszcza, że mam 5minut do CC. Rekordowo byłem 20 razy w kinie w miesiącu. Namowiłem swojego różowego paska i to była genialna decyzja. Zwłaszcza, że ona ma konto w banku i w promocji płaci 21 zł za unlimited