Wpis z mikrobloga

37,90zł (słownie: trzydzieści siedem złotych i dziewięćdziesiąt groszy). To cena jednego biletu do Multikina w weekend w Warszawie. W Lublinie trochę mniej, bo "zaledwie" 29,50zł. Tak wygląda nowy cennik. Chodzi o film oczywiście w 2D.
W tej cenie można mieć:
- miesiąc lub dwa abonamentu na Netflix/HBO/Showmax
- średni pakiet płatnej telewizji
U konkurencji w Cinema City za 42/49 złote miesięcznie można mieć kartę Unlimited i oglądać w tej cenie wszystkie filmy w kinie.
Kinomanom, w których miastach jest tylko Multikino - współczujemy. Samej sieci życzymy "powodzenia".

*wbrew pozorom, post nie jest sponsorowany.

#film #filmy #kino #paranafilm
Paranafilm - 37,90zł (słownie: trzydzieści siedem złotych i dziewięćdziesiąt groszy)....

źródło: comment_Z4n8oWJmCYwaV3ipHvPQc52KDIds4ekv.jpg

Pobierz
  • 77
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Para_na_film: Ta karta ma tylko tą wadę, wpuszczą cię na film o ile będzie wolne miejsce. W pierwszej kolejności podobno wpuszczają tych, co mają kupione bilety normalne, a dopiero potem posiadaczy karty unlimited.Też nie wiem czy z tą kartą mogę oglądać każdy film, nawet w dniu premiery.
  • Odpowiedz
@Para_na_film: 50 zł x 12 = 600 zł, wychodzi średnio 15 zł za film jeśliby chodzić co tydzień tyle że nie wychodzi tyle dobrych filmów, w multikinie masz środy z orange i wychodzi 15 zł od osoby i nie masz żadnych zobowiązań typu płacenie 50 zł przez cały rok
  • Odpowiedz
@Ulubiona: Unlimited spoko opcja, 4 filmy w miesiącu i już się zwraca przy założeniu, że w środy w CC mamy bilety po 16 zł więc 16 x 4 > 49 zł.
A, że na Loganie byłem już 4 razy to inna sprawa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kartinos: Co? Przecież kupujesz normalnie bilet przez internet z karta unlimited i nikomu go już nie odsprzedadzą. I tak, można oglądać wszystko, nawet premiery. Ba, czasem robią pokazy przedpremierowe dla członków Unlimited.
  • Odpowiedz
@Para_na_film: 3 kilometry od domu mam Multikino. Byłem tam raz. Ogólny poziom tej sieci to bieda więc dalej muszę dojeżdżać 30 kilometrów do CC żeby obejrzeć film w kinie zamiast oglądać go w jakiejś marnej podróbie "kina"
  • Odpowiedz
42/49 złote miesięcznie można mieć kartę Unlimited i oglądać w tej cenie wszystkie filmy w kinie.


@Para_na_film: mi ciężko znaleźć jeden film miesięcznie na który chciałbym iść... Ale może repertuar z-----a u nas
  • Odpowiedz