Wpis z mikrobloga

37,90zł (słownie: trzydzieści siedem złotych i dziewięćdziesiąt groszy). To cena jednego biletu do Multikina w weekend w Warszawie. W Lublinie trochę mniej, bo "zaledwie" 29,50zł. Tak wygląda nowy cennik. Chodzi o film oczywiście w 2D.
W tej cenie można mieć:
- miesiąc lub dwa abonamentu na Netflix/HBO/Showmax
- średni pakiet płatnej telewizji
U konkurencji w Cinema City za 42/49 złote miesięcznie można mieć kartę Unlimited i oglądać w tej cenie wszystkie filmy w kinie.
Kinomanom, w których miastach jest tylko Multikino - współczujemy. Samej sieci życzymy "powodzenia".

*wbrew pozorom, post nie jest sponsorowany.

#film #filmy #kino #paranafilm
Paranafilm - 37,90zł (słownie: trzydzieści siedem złotych i dziewięćdziesiąt groszy)....

źródło: comment_Z4n8oWJmCYwaV3ipHvPQc52KDIds4ekv.jpg

Pobierz
  • 77
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Para_na_film: Jedyna sensowna opcja do Multikina, to kupić 3 opakowania Kinder Bueno i iść na film w czwartek.

Wychodzi wtedy niecałe 20zł za bilet (w tym 3D) + mamy jeszcze batoniki. Ale w innej opcji Multikino się w ogóle nie opłaca...
  • Odpowiedz
@marek-kalka: na netflixie aktualnie jest 1717 filmów i 525 seriali , nie wiem czy to tak mało , ok jeżeli chodzi o filmy nie są to może nowości ale nie gadaj że mało jest filmów , a po za tym netflix to raczej seriale .
  • Odpowiedz
@KrystianGR: Czyste liczby i tak nic nie mówią. Ile z tego to filmy dwudziestoletnie i starsze, które każdy widział po pięć razy?
Pamiętam, że jak netflix wchodził do polski to i takimi się chwalił.
  • Odpowiedz
@KrystianGR: Nie neguję Netflixa jako platformy, która nie dostarcza żadnych ciekawych filmów. Odniosłem się do twierdzenia, że można osbie odpuścić nowości kinowe, bo zaraz tam wylądują, co jest cholernie naciągane - na dzisięć wejdzie jeden, może zero.
  • Odpowiedz
@Para_na_film: Do multikina to tylko z opcjami obniżającymi koszt. Trzeba poczytać. Np w poniedziałki jak masz polubiony ich funpage na fb wyświetla się tam kod i masz bilet 2D za 17,00zł
W cinemacity z kolei we wszystkie środy masz bilet za 16zł tak bez niczego.

Ja to nie pamiętam kiedy ostatni raz płaciłem za bilet.. miałem trochę kuponów do multikina gdzie za darmo mam bilet, wcześniej to z kolei w
  • Odpowiedz