Wpis z mikrobloga

1. byń pan gonciarz
2. obmyślaj wieloletni plan #!$%@? gimbusów na hajs
3. żyj z ich pieniędzy w egzotycznej zagranico do której masturbuje sie każdy małoletni fan odpowiednich bajek, poprzez nagrywanie jak chodzisz po ulicach i jesz suszi
4. mmmMMmmmMMmmmmm projekty- jedź na wycieczke
4.75 kup kolejny obiektyw za polskaminimalnąkrajową2016 -no to jak? widzicie różnice? nie? hehe przeciez kolory so inne hehe obraz ma większa dynamine xD
5. 2137 dalszych projektów polegających na zwiedzaniu świata za hajs gimbusów, wszędzie robisz to samo, ale tajmlapsy najlepsze, hehe zapytaj beczke gdzie przeczytasz komentarze xD
6. upsik #!$%@?łem drona o wartości samochodutwojegostarego.jpg ale hehe mam sklep obok to se kupie
7. no kolejny projekt, kaska pakej sie, jadymy gdzie zimno i śniek bo fajnie będzie wtedy
8. nie no fajnie śnieg jest biało, o helikopretem lecimy bo inaczej niemożna, hehe znowu śnieg- o jaki gówniak je loda, a śnieg jest xD
9. le jakiś #!$%@? sebix na kiju zaczyna nadawać
10.??????????
11. łazienka zamknięta, hurdur patologia nikt nie chce ogladać śniegu, taky projekt fajny jest ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#pasta #polskiyoutube #danielmagical #pewniebyloaledobre
  • 9
@RatedR niestety nie dane mi było tego zobaczyć. Ale jestem w stanie w to uwierzyć. Niech sobie tam działa jak uważa- jego kanał, jego klocki. Tylko potem niech nie płacze "Hurra durr patologia zabiera mi widzow"
@RatedR ja tylko kojarzę go jak dawno temu nagrywał dla gry - online materiały i wydawał się spoko. Później stamtąd znikł i więcej o nim nie słyszałem aż... do powiedzmy teraz. Ale to pewnie dlatego, że nie oglądam polskich youtuberow ani nawet zagranicznych. Ładną karierę sobie zrobił widzę.