Wpis z mikrobloga

@KeepCalm:
@Jaro070:
@xionze: To jest klasyczny komis. Nie dosc ze przeplacasz, to jeszcze ruchanie psychologiczne "dalem za auto 2 razy wincyj niz chodza, wiec MUSI byc ideolo" Mistrzowie marketingu i dla nich podziw, ze sprowadza przecietnego stanu beemke, podpicujo jak w komisie(cos o tym wiem jak robia) i daja cene zawyzona. Voila.
  • Odpowiedz
@Jaro070: Jesli zajebiscie Ci zalezy to jedz do niemiec z gosciem, z kims poleconym. Poswiec na to szukanie kilka dni. A jesli nie zalezy Ci az tak to kup normalnie ale nie przeplacaj za swoje psychiczne poczucie ze "zaplacilem duzo to na bank jest wszystko super, igla( ͡° ͜ʖ ͡°)"
  • Odpowiedz
@Naciass: sporo oddałem Państwu w akcyzie ( ͡° ʖ̯ ͡°) co mnie już tak nie cieszy, ale j---ć, jakbym od razu pojechał do Niemiec to zaoszczędziłbym masę kasy, czasu i nerwów.
  • Odpowiedz
@Naciass: Ty to chyba masz jakąś kose z tymi dwoma że tak ciśniesz po tej firmie, dowody i konkrety a nie takie ogólniki.
Skąd mam wiedzieć że nie jesteś konkurencją albo jakimś zjebem co mu w 15 letnim e39 coś padło po 1,5 roku od zakupu i teraz ma pretensje
  • Odpowiedz
@xionze: Widzisz, tak to działa. Jak ktoś mówi jak jest, to od razu konkurencja. @Naciass po prostu zna prawdę i tyle. Ja też znam prawdę. Wiem skąd te samochody są i wiem w jakim są stanie. Odpowiadam - w różnym, ale raczej nigdy nie magicznym. Oni ich nie wyszukują tygodniami w tajemnych miejscach, to są normalne samochody. Są tak samo picowane jak w każdym komisie. Nie to, żeby były
  • Odpowiedz
@jamtojest: Jak nie oszukują to gdzie jest problem? Wolny rynek( ͡° ͜ʖ ͡°) tanio kupie drogo sprzedam. Nikt pistoletu nie przykłada to głowy.
A że fury są przyszykowane do sprzedaży? Normalka. Rynek starych #bmw jest popsuty i normalne auta uchodzą za perełki a te normalne to gruzy i zajazdy. Umieją sie dobrze sprzedać to dobrze dla nich. Mnie nie oszukali, auto mam ponad 2
  • Odpowiedz
@xionze: Ja z nimi nie mam problemu, wręcz podziwiam za mistrzowski marketing. Ale śmieszy mnie jak widzę zachwyty ludzi, bo wiem jak te samochody wyglądają. Udało się wmówić klientom, że nikt nie ma dobrych sztuk, bo to rzadkość, a wszystkie perełki ma akurat przypadkowo Auto Bawaria. To jest bzdura. Oni mają takie same samochody jak wszyscy inni, tylko cenią je wyżej i ludziom się wydaje, że są lepsze.

Poza tym
  • Odpowiedz
@jamtojest: jak kupowałem swój to obejrzałem pare sztuk droższych, tańszych, ropniaków, benzyn i były słabsze niż ta z AB bo w końcu tam kupiłem. No ale co ja tam wiem, pewnie przepłaciłem i c--j, straszne jest takie januszowanie: byle taniej szkłem dupe utrzeć . Chyba lepiej troszke przepłacić niż sie załadować na mine? Oglądałeś w ogóle ten film? Auto spoko. Ostro prychłem z tego pasywno-agresywnego tonu Kamila, mocno p---------y był.
  • Odpowiedz
@kipowrot bo w Polsce mysla, ze Niemcy za darmo oddaja swoje samochody ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie daje im do myslenia, ze sprowadzone juz w Polsce sa tansze niz w Niemczech ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Poza tym jest mnóstwo przykładów manipulacji z ich strony, ale nie zamierzam tego rozwijać, bo to nie ma sensu. A kreują się na jedynych uczciwych.


@jamtojest: Konkrety? Serio narzekanie na kogoś i ucinanie dyskusji przez "nie zamierzam tego rozwijać" jest po prostu średnie, bo niczego nie wnosi. Ja pytam głównie z ciekawości, ale kilku znajomych ma od nich samochody i każdy zadowolony.
Obracają sensowną ilością aut, więc gdyby robili jakieś wały, tym bardziej klientom "premium" (zakładam, że tak można nazwać kogoś gotowego zapłacić 30k za kilkunastoletni samochód) to ktoś nakręciłby większą afere.

Jesli zajebiscie Ci zalezy to jedz do niemiec z gosciem, z kims poleconym. Poswiec na to szukanie kilka dni. A jesli nie zalezy Ci az tak to kup normalnie ale nie przeplacaj za swoje psychiczne poczucie ze "zaplacilem duzo to na bank jest wszystko super, igla( ͡
  • Odpowiedz