Wpis z mikrobloga

Mirki! Czy to koniec epoki mirko na które wchodzi się, żeby poczytać o ciekawych przygodach, opowieściach i wydarzeniach? Nie jestem jakoś super na bieżąco, choć zazwyczaj staram się ogarniać co się tutaj dzieje.
Ale to co obserwuję w ostatnich dniach to już nie jakieś durne memy czy teksty o horej curce. Nie wiem o co chodzi z tymi całymi danielami bo zczarnolistowałem to zanim się zdążyłem dowiedzieć o co chodzi, ale z przykrością widzę, że w gorących można znaleźć jeden czy dwa fajne wpisy, reszta to jakieś gówno, śmieci i jeden wielki syf.
Co się z Wami dzieje? Wpada tu jakaś gimbaza i roznosi portal, który jeszcze jakiś czas temu przekazywał wartościowe treści?
Można sobie robić jaja, można spamować jakimś tekstem aż do bólu gdzieś tam w otchłani komentarzy ale żeby tak zaniżyć poziom w kilka dni?
Był ostatnio wpis Mirka, który stwierdził, że nie ma już po co tu zaglądać. Jak tak dalej pójdzie, to nie będzie on ostatni. Zaraz mi gównażeria napisze, że mogę śmiało usunąć konto i nikt po mnie nie zapłacze. Macie rację. Ale jak odejdzie większość użytkowników, którzy tu coś wartościowego pisali, to wreszcie się Wam między sobą te gówno-gimbo zabawy znudzą.
Nawet nie będę tagował tymi gównotagami co by nie wkurzać normalnych użytkowników, którzy jeszcze nie zdąrzyli tego zczarnolistować.
Ogarnijcie się ludzie.

#gorzkiezale #oswiadczenie #problem #internet #zalesie