Wpis z mikrobloga

Wiadomo, ale to można spokojnie w pamięci zrobić (sam też nie pamiętałem i policzyłem w czasie programu, to nie jest matematyka wyższa).


@Bethesda_sucks: Dostales takie pytanie jak byles w 1z10? Niemozliwe, staraja sie nie powtarzac pytan.
  • Odpowiedz
No to przyznaj się co prowadzisz? Technologię żywności?


@Bethesda_sucks: Czy technologia zywnosci jest w jakis sposob gorszym lub smiesznym kierunkiem?

W ogole to az musialem sie przejsc po pokoju, czytajac twoje wpisy czuje jakies wewnetrzne zazenowanie.
  • Odpowiedz
Eee? Przecież zrobiła idealnie. Być może nawet wiedziała, ale skoro można na szybko przeliczyć i potwierdzić - idealny inżynier. Zrobiłbym tak samo tylko najpewniej po drodze zesrał się ze stresu i powiedział "pińcet". Zrobiła najlepiej jak się dało i tyle.
  • Odpowiedz
@Poziokat Zdradzić nie mogę, bo nie chcę wydać sama siebie :) ale czasami muszę się przejść po pokoju, jak sobie przypomnę niektórych studentów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Catttana: skoro masz takich ułomnych studentów to w sumie gdzie pracujesz? szkolisz ludzi na OHP ( odrób #!$%@? podstawówkę) czy co ? Jesteś fajna bo zamiast nauczyć ich czegoś robisz z nich bekę na wykopie ?

@Bethesda_sucks: śmiać się jak ktoś liczy mimo że policzył poprawnie jest poniżej wszelkiej godności, ale oczywiście każdy polak powie ci w lot że pesel ma 11 cyfr ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
@Bethesda_sucks: HAHA ale głupia baba, podkreślam, baba - baba inżynier, się zachciało babje inżyniera lotnictwa, pewnie feministka LOL beka z lewactwa, jak to dobrze, że nie jestem kobietą bo też byłbym taki głupi!!!
  • Odpowiedz
@Bethesda_sucks: Pani bardzo dobrze sobie poradziła mimo presji czasu i stresu, a op ma kij tam gdzie kija być nie powinno.
Inżynier nie musi znać na pamięć ile cyfr ma PESEL, bo taka wiedza nie jest mu potrzebna, ale powinien być w stanie szybko to wywnioskować/obliczyć. Sposób jest mniej istotny, ważne żeby był skuteczny
  • Odpowiedz
Jest prymitywny i nie przystoi inzynierowi


@Bethesda_sucks: Nie zesraj się

Bycie inżynierem polega na tym, żeby stosować jak najprostsze rozwiązania, a nie uprawiać jakąś sztukę dla sztuki i zapamiętywać bezużyteczne informacje, jak np. z ilu cyfr składa się numer pesel.

Powiedz mi z pamięci z ilu cyfr składa się numer konta bankowego? Nie wiesz? Idiotą jesteś? xD
  • Odpowiedz
@czlowiekproso Wiesz, ja się zastanawiam jak to jest, że oni mają zaliczoną matmę na studiach, a na 4 roku nie umieją matmy na poziomie podstawówki. Więc wybacz, że cisnę bekę z kogoś, kto śmie mi mówić, że jest inżynierem, a nie zna kolejności wykonywanych działań. AGH mówi Ci to coś? Faktem jest, że trafiła mi się wyjątkowo niezdolna grupa, bo nie mogę powiedzieć, że cały rok to kompletni debile.
  • Odpowiedz
Typowy student polibudy, ego odwrotnie proporcjonalne do wielkości penisa i atrakcyjności. Gbury o tak wysokim mniemaniu a gdy w real lajfie dochodzi do wymiany zdań to nie potrafią bez zająknięcia się wysłowić.
  • Odpowiedz
@Bethesda_sucks:

fizyka

Ale proszę sobie fizykami tutaj gęby nie wycierać, bo gówno wiesz o byciu inżynierem, jak i fizykiem.
A co do patrzenia w kajecik, nie patrzą, bo te same zadania widza od kilku lat co semestr i dobrze wiedzą, że w zadaniu 6 z listy 3 ma wyjść 2, a w drugim z listy ósmej ma wyjść 0.
  • Odpowiedz