Wpis z mikrobloga

@Catttana moim zdaniem jako wykładowca powinnaś jasno określić swoje wymagania co do przedmiotu to raz , dwa jak widzisz że ktoś sobie z czymś nie radzi to powinnaś takiej osobie pomóc i pokazać jej błędy a nie #!$%@?ć bekę na Mirko z "przygłupich studentów "
  • Odpowiedz
@Bethesda_sucks: Ale to są jakieś heheszki z tej pani? Przecież bardzo dobrze to zrobiła. Albo się wie, że to 11 cyfr, albo się liczy na szybko, bo na odpowiedź są 3s. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że przeciętny wykopek jest w stanie to policzyć w pamięci w 3s. Oczywiście można w pamięci sobie liczyć YYMMDD + końcówka jeśli się ją zna, ale na palcach wychodzi na moje szybciej.
  • Odpowiedz
@czlowiekproso Proszę Cię, nie mów mi, że mam uczyć studentów, na uczelni technicznej, ułamków, czy tabliczki mnożenia, bo to nawet nie przystoi. Pomóc to ja im mogę z zagadnieniami, których ich uczę i które są dla nich nowe (w końcu od tego jestem). Jakoś nie zauważyłam, żeby wzięli sobie do serca, że wypadałoby coś powtórzyć z podstaw matematyki (przypominam, że chodzi o matematykę na poziomie podstawówki). Studia to nie szkoła, gdzie
  • Odpowiedz
@Catttana: no cóż na pierwszych zajęciach określ co mają wiedzieć i czego ich ewentualnie potem nauczysz
a jak ciągle narzekasz na młodzież zamiast się z nimi zgrać to nie wróżę dobrej przyszłości w szkolnictwie
  • Odpowiedz
@czlowiekproso Ale oni dobrze wiedzą, tylko nic z tym nie robią. Skoro jest im tak wygodniej, to ich sprawa. Chyba jeszcze studiujesz, skoro piszesz takie rzeczy - zawsze winny jest prowadzący, który czepia się biednych studentów. Narzekanie na studentów nie bierze się z powietrza. Są kiepsy prowadzący i są kiepscy studenci. I nie zamierzam bronić ani litować się nad jedynymi i drugimi.
  • Odpowiedz
lol
Uderz w stół, a nożyce się odezwą, większość wypowiedzi pisana jest przez "inteligentów", którzy co najwyżej potrafią się posługiwać inwektywami, bo na pewno nie umiejętnością liczenia.

@iAmTS: No ja też tego nie pamiętałem pomimo tego, że to pytanie się już przewijało (i jak pisałem, pierwszy raz się zdarzyło żeby ktoś liczył to na palcach, choć było widać, że liczą), tu nie ma filozofii żeby policzyć w 3 s.

Takie układy rozwiązuje się też w liceach i technikach ( ͡
Bethesda_sucks - lol
Uderz w stół, a nożyce się odezwą, większość wypowiedzi pisana ...

źródło: comment_2Qaqgix2eujlKgqkgGKkbGFQrXMDMT51.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Bethesda_sucks lubię wpisy w których op próbuje kogoś wysmiac a sam zostaje totalnie zaorany ( ͡° ͜ʖ ͡°) i jeszcze brnie dalej w otchłań własnej głupoty, chamstwa i mizoginii xd
Po ostatnim komentarzu całkowicie zgniłem, bo tak naprawdę cisniesz po niej z faktu bycia kobietą, a właśnie zachowales się jak typowa karyna, która nie mając argumentów zaczyna wyciągać jakieś brudy sprzed lat xDD oczywiście zapewne znowu się
  • Odpowiedz
Po ostatnim komentarzu całkowicie zgniłem, bo tak naprawdę cisniesz po niej z faktu bycia kobietą, a właśnie zachowales się jak typowa karyna, która nie mając argumentów zaczyna wyciągać jakieś brudy sprzed lat xDD


@wypok_smieszne_obrazki: Przeczytaj zacytowany komentarz Cattany i sprawdź znaczenie słowa "ironia" ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
no nie jestem inzynierem po politechnikach jak jasnie pan, wiec sie odwal


@RocketQueen: Ależ ja nie mam pretensji, ale w kontekście mojej wypowiedzi takimi deklaracjami tylko potwierdzasz stereotypy, a zakładam, że nie o to Ci chodziło.
  • Odpowiedz