Wpis z mikrobloga

@Bethesda_sucks: dopóki jest dobry wynik to mam gdzieś jak sobie policzył. Wielka beka z pani inżynier bo w programie o pieniądze z ograniczonym czasem na odpowiedź policzyła na palcach...
  • Odpowiedz
Wiadomo, ale to można spokojnie w pamięci zrobić (sam też nie pamiętałem i policzyłem w czasie programu, to nie jest matematyka wyższa).


@Bethesda_sucks: Oczywiście twoją i jej sytuację możemy porównywać, bo działałeś w takim samym stresie.
  • Odpowiedz
@Bethesda_sucks: nie jesteś inżynierem, prawda?

Gdybyś był, to byś wiedział, że jak najbardziej przystoi liczenie na palcach, w słupkach, a czasem nawet odpuszczanie sobie liczenia.
  • Odpowiedz
@Bethesda_sucks: Gdybym prowadziła szydełkowanie, to na pewno byś go nie zdał, więc już się nie wysilaj ( ͡° ͜ʖ ͡°). Podejrzewam, że jesteś na etapie moich studentów - kołek w dupie, ale tabliczki mnożenia to nie pamięta. xD
  • Odpowiedz
@Bethesda_sucks: wiadomo jak nie #!$%@? conajmniej 2 calek przy obliczeniu to z niej #!$%@? nie inzynier i powinna #!$%@? do kuchni z powrotem. nie wiem jakby chociaz ddelte obliczyla a tak to widac ze #!$%@? na matematyce sie zna( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz