Wpis z mikrobloga

Uwielbiam jak OP sam z siebie debila zrobi i jeszcze swoimi odpowiedziami się pogrąża bardziej ( ͡º ͜ʖ͡º) OP to pedał, jak brzmi słynne powiedzenie. W tym przypadku chyba nawet trafne, bo ja tu widzę naśmiewanie się z kobiet w ogóle.
@UberKatze: @CzajnikZniszczenia: @pitcairn1987: Ale tagujcie to #butthurt

Uwielbiam jak OP sam z siebie debila zrobi i jeszcze swoimi odpowiedziami się pogrąża bardziej

lol
Cała "argumentacja" moich oponentów to albo inwektywy albo brak argumentów. Ośmieszona to została np. Catttana, która podobno jest wykładowcą na polibudzie, a nie ogarnia matematyki na poziomie liceum :D. Zresztą cały ten temat pokazuje dlaczego #danielmagical był najpopularniejszym tagiem w ostatnich dniach, zwyczajnie większość to debile,
Uważasz się za jakiegoś boga wiedzy


@CzajnikZniszczenia: W którym miejscu? Jedyne co stwierdziłem to to, że liczenie na palcach do 11 nie przystoi inżynierowi. Potem fizyk odgrzebał mój post z zadaniem, a Catttana stwierdziła, że to są właśnie zadania na poziomie liceum co zripostowałem przywołaniem jej komentarza, w którym wyszła jej nieznajomość matematyki na poziomie liceum. O większą ironię naprawdę trudno.
@Bethesda_sucks: Inżynier ma rozwiązać problem, a jak to zrobi, to już jego sprawa. W dzisiejszym świecie nie liczy się czysta wiedza i wiadomości na jakiś temat, a właśnie szybkie ich znalezienie i jak najlepsze rozwiązanie jakiegoś problemu. Nie uważam pytania Cattany za ironię. Właśnie pochwalam wyszukiwanie informacji i powtarzanie zanim się ich użyje. Tak od upowszechnienia się internetu działa świat. Jeśli czegoś nie wiesz to wyszukujesz. Jeśli temat jest rozleglejszy to