Wpis z mikrobloga

Jako że pojawiło się demo #dishonored2 na #steam to nagrałem krótki gameplay ukazujący jak gra działa w ultrawide. Tytuł bardzo mi sięspodobał, przypomina mi trochę Bioshock Infinity, zacząłem grać w pierwszą część i również gra się przyjemnie.

Jeśli podobają Ci się takie materiały to zapraszam na kanał - UltraWideGaming

#pcmasterrace #gry #grypc #polskiyoutube #dishonored #ultrawidegaming
SpiderFYM - Jako że pojawiło się demo #dishonored2 na #steam to nagrałem krótki gamep...
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SpiderFYM: sądząc po ultravide masz pewnie kompa z kosmosu, ale jak tam optymalizacja DH2? Da sie już grać po ludzku? Bo pewnie demko ma z 50GB
  • Odpowiedz
@rdy: Jak gralem w grudniu to dosc srednio gra dzialala mimo ze ani megapiekna nie jest, wyglada jak styl DS1 ale ze silnik od iD to wiadomo ze tylko oni beda potrafili go ogarnac a dopiero z czasem zewnetrze studia... Tak samo z UE3, masa gier strasznie dzialal - wystarczy sobie przypomniec ME1 gdzie framerate pada, ale dwojeczka wyglada pieknie oraz trzymala dobry framerate, Batman tez dobrze sie prezentowal.
  • Odpowiedz
@SpiderFYM: a te ekrany ultra sa w 144hz? Bo gralem na zwyklym 16:9 ale 144hz to bardzo dobrze mi sie snajpilo bo wszystko plynne, myszka czula choc zwyczajnie gdy gram reconem to biore jakis smg z tlumikiem bo typowa rola snajpera mnie nie kreci, jest dluga i nudna a tak smg, tlumik, mav/tug i fragi wchodza ;)
  • Odpowiedz
@SpiderFYM: Jaką masz kartę graficzną? Planuje kupno takiego monitora i nie jestem pewien czy 1070 wystarczy, dotychczas mam starego Samsunga z 1440x900 i wiadomo wszystkie gry śmigają. ale wreszcie pora zmienić na coś większego.
  • Odpowiedz