Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie mogę w to uwierzyć, że #niebieskiepaski są tak prymitywne, że nie dziewczyna nie musi się im podobać, nie muszą jej lubić by chcieli ją zaliczyć. To jest prawda? Jak sobie myślę o tych kobietach, które zgadzają się na takie seksy bez znaczenia to jestem PEWNA, że one czują sie dowartościowane, że on jej "pragnie" a prawda jest taka, że nic pozytywnego do niej nie czuje i nawet mu się nie musi podobać. No nadal nie wierzę w to jak faceci są skonstruowani. Oglądałam dokument o kobietach uzależnionych od seksu i głównym powodem ich uzależnienia jest to, że czują się dowartościowane, że ktoś je uważa za atrakcyjne i że nawet sam seks nie jest tak ważny jak to dowartościowanie. Wtedy zapominają o problemach, bo czują sie fajne, pożądane. A tu zonk. Facet przeleci wszystko. OMG.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop

Jakie kobiety akceptujesz do seksów?

  • Ładną (dla mnie). 20.2% (24)
  • Ładną i fajną z charakteru. 42.0% (50)
  • Wszystko obleci byle nie gruba. 11.8% (14)
  • Może być brzydka, gruba, głupia, byle chętna. 8.4% (10)
  • Powyżej 5/10 14.3% (17)
  • Inne, w komentarzu. 3.4% (4)

Oddanych głosów: 119

  • 16
@AnonimoweMirkoWyznania: Samym wyglądem człowiek nie żyje, jest też charakter. Ale coś chyba jest w tym, że facet przeleci ładną dziewczynę o spoko charakterze, ale nie będzie aż tak chętny do przelecenia takiej o spoko charakterze, a nie będącej dla niego ładną, bo taką jednak prędzej sfriendzonuje.