Wpis z mikrobloga

@fnchuni: jedno nie zaprzecza drugiemu, to że mam opinię o nich taką bo prezentują patologię nie zaprzecza temu, że mam w #!$%@? kto to ogląda. post mój dotyczył groźbom na streamie od rafonixa wobec Punia
@mandziok: W tym momencie to ty wpasowywujesz postawe mirków w swoją narracje ( ), każdy wie że to patologia, sam stwierdziłeś że śledzisz jego remontowe poczynania i klimat streama raczej ci chyba nie przeszkadza w oglądaniu go, prawda?

Wy jesteście mniej więcej na tym samym poziomie jeżeli chodzi o youtube. Z tym że jego bieda to życie, a twoja to content.
@rvnow: spoko, jakkolwiek nie zmienia to faktu, że moja wypowiedź dotyczy rzucania gróźb karalnych na streamie i nie ujmując tego, robisz manipulację, bo wychodzi na to że sobie randomowo po kimś jadę, gdzie jest to jeden z 78 komentarzy w dyskusji na grupie Puniowej
aaa. Ale pierdzielicie. Bardzo dobrze Łukasz napisał. To jest rak branży. Możemy sobie mówić, że polski youtube jest rakiem, że są podstawiane pranki, nieśmieszne żarty, jakieś totalne głupstwa jak kondomy na głowie, ale to przebija wszystko.
Jeśli uważacie, że grożenie komuś w taki sposób jak to robi Rafonix, że kierowanie się jakimiś prawilnymi zasadami jest fajne to możecie sobie wrócić na klatkę w bloku i wypić piwerko z ziomeczkami.
Tak samo sytuacja