Wpis z mikrobloga

@jestemprawnikiemzaufajmi: u mnie są 2 młode i miłe i jakaś jedna starsza (o ile jej nie zwolnili, dawno nie widziałem) co strasznie powolnie wszystko obsługuje.
No i szef, taki łysy psychol co jak mu raz podpadniesz (np strącisz coś na podłogę [nie musi sie uszkodzić czy coś]) to będzie cię wyzywał od debili/#!$%@?/dziwek czy co tam chcesz, dostosuj sobie do płci.
@graf_zero: w polsce patologia to kryminaliści albo bezdomni - pierwsi zarabiają wiecej od ciebie a drudzy naturalnie w zimę co któryś umiera. żaden z nich nie będzie pracować w żabkach. normalni ludzie tam pracują
@3edcvfr4: @alittlegosu: @jestemprawnikiemzaufajmi: dorabiałam w żabce cały wrzesień w weekendy, a czasem po swojej pracy na etacie w godzinach 18-23
mam magistra, pracę w zawodzie, a na rzecz szybszej spłaty długów dorabiałam za dodatkowe pieniądze, bo mam kumpla właściciela i mogłam pójść, kiedy mi się podoba

jak wrzucałam na mirko historyjki z żabki, to mnie wyzywano od karyn bez wykształcenia i zrównywano z gównem, bo "hehe" stoisz za kasą