Wpis z mikrobloga

Złóż podejrzenie popełnienia przestępstwa, skoro osoba której dane są przypisane do firmy składa zawiadomienie o przestępstwie to sklep nie może pracować legalnie, to chyba proste. Mi też nie bardzo chciał przyjąć zgłoszenie policjant ale się upierałem i podawałem znane mi fakty, przede wszystkim DHL nie ma i nie miał takiego klienta, moim zdaniem moją i Waszą sprawę połączą wcześniej czy później bo schemat działania jest identyczny łącznie z cenami ale za to
Obawiam sie ze im zajmie o wiele więcej czasu zanim dojdą do tego co Ty. Co so sklepu jak widać może działać mimo to. A ze słów Twojej żony uśmiechnąłem sie pierwszy raz od początku tygodnia :) dzięki.
witam jestem kolejnym poszkodowanym cały czas mi mówią że czekają na dostawę , tyko dziwi mnie jedno dlaczego policja nie potrafi zablokować tej strony :/ czy wie ktoś może czy te 43 000 zł które zostało zablokowane na koncie media import zostało podzielone dla pokrzywdzonych >>>?? czy sprawa nadal jest w toku ?
@Blackorange jest poszkodowanym w tamtej sprawie. Wcześniej napisał " Od grudnia nie ma żadnych pism a przynajmniej do mnie takowe nie trafiają" Sprawa cały czas w toku.
Niestety o pieniądzach można zapomnieć. Wszystko za pewne jest na bierząco wypłacane. Nawet jak znajda sprawcę w co wątpię. To pewnie i tak okaże sie ze kasa sie rozeszła a gość nic nie ma. Ale szczerze powiedziawszy skoro to kolejna sprawa bardzo podobna do wcześniejszej a tamta zostaje nie wyjaśniona można samemu wysnuć wnioski.
ale zauważyłem że już bardzo profesjonalnie zrobili muzyczkę na czekanie no i dzisiaj jak dzwonie to mówi pan że konsultanci pracują w tygodniu w godzinach od 10 00 do 18 00