Wpis z mikrobloga

Uwaga wszyscy zainteresowani, Pani policjantka przekaże wam jedynie informacje, które wyczytaliście już tutaj na forum i PORADZI żebyście udali się na swoje komisariaty i tam zgłaszali przestępstwo. Powołać się na to, że prowadzone jest postępowanie właśnie przez policję rzeszowską, ewentualnie podać nazwisko Pani Anny. Wasz komisariat wyśle pewnie wasze papiery do Rzeszowa. Do zgłoszenia donieść potwierdzenie przelewu i w sumie tyle. Prawdopodobne jest też, że nic się nie uda odzyskać, ze względu
  • Odpowiedz
Witam
no to witajcie w klubie
wprawdzie u mnie sprawa świeża, bo wpłata i zamówienie zrobione przedwczoraj
ale status zamówienia mimo natychmiastowej wpłaty nie zmienił się do tej pory i jest "oczekiwanie na płatność przelewem bankowym"- zastanowiło mnie dlaczego, zaczęłam szukać i znalazłam Waszą rozmowę
  • Odpowiedz
Proszę kierować się zaleceniami avid00, podając w zawiadomieniu, że sprawę prowadzi Komenda Policji Miejskiej w Rzeszowie, wszystko będzie wtedy kierowane tutaj, gdyż i tak zgłosić musicie osobiście na swojej Komendzie, przepraszam za zamieszanie, chciałam pomóc a namieszałam :(.
  • Odpowiedz
@vikusia44 wlasnie dla tego pisałem wcześniej ze jeszcze ktoś sie nachapie pieniędzy skoro prawie trzy tygodnie temu zostało zgłoszone ze skradziono dane osobowe i strona jest lewa. Mino tego policja każe czekać 14 dni na zwrot kasy bo regulamin. Paranoja. Takich osób jak Ty czy ja będzie o wiele więcej niestety. Przykre ale prawdziwe. Gdyby mnie było stać to wydałabym wszystkie pieniądze by odnaleźć gościa i zrobić z nim co należy.
  • Odpowiedz
Przez okres kolejnych 14 dni będą kolejne setki poszkodowanych jak nie tysiące. Niestety. Ale czekajmy przecież jest regulamin napisany przez złodzieja i trzeba sie sie do niego stosować.
  • Odpowiedz
Dziwi mnie tylko sposób działania. Widza ile osób sie zgłasza. Zgłosiła sie nawet sama osoba na która został założony sklep a oni nic nie robią. Mogli by zawiesić stronę nawet jedynie do wyjaśnienia, nawet jeśli była by to nie prawda. Zablokować konta. Moje pieniądze i tak sa juz nie do odzyskania ale było by mniej przyszłych poszkodowanych. Zdaje sobie sprawe ile ludzi zbierało na zakup, odkładało by spełnić jakieś marzenia mniejsze czy
  • Odpowiedz