Wpis z mikrobloga

Ja też czekam na zwrot pieniedzy w ciagu 14 dni. Jeżeli nie zwrócą to zgłaszam to na policję. Dzisiaj mija 2 dzień od momentu rezygnacji przeze mnie z zamówienia.
@Smerfetka2728: Nie wierze normalnie w to co piszesz. Przecież wcześniej ktoś napisał, że mieli już dwa sklepy, że oszukiwali, że nie odzyskali pieniędzy a Ty proponujesz by czekać? Na co? By oszukali więcej osób? Jeśli zadzwonisz na telefon z linku to Ci powiedzą co robić. Jeśli powiesz że już były inne ich sklepy to mają dokumentacje z prowadzenia tych spraw. Zrób jak uważasz. Ale oni to czytają na pewno i się
http://www.incomp.pl/lodowki-i-zamrazarki/samsung-rb31fernbsa.html

dokładnie ten model w identycznej cenie nabyliśmy na media import :), moim zdaniem grają na czas i mają pojęcie o internecie, umieją wywindować sklep w wyszukiwarce. Nie mogę udowodnić, że to ci sami ludzie ale już jakiś czas temu zastanawiałem się czy nie iść z moimi podejrzeniami na policję ale co miałem im powiedzieć? , że wygląda to znajomo? Strona media import była lepiej zrobiona od strony graficznej ale po lodówce,
@Blackorange mądrze prawi. Raczej pieniądze są już stracone. Brak całkowitego kontaktu. Na e-mail odpowiada automat. Ktoś dostał zwrot pieniędzy z osób które zapłaciły przelewem? Czym więcej osób zgłosi sprawę może mniej osób sie jeszcze złapie.
Nie kupujcie w tym sklepie internetowym, sprawa jest zgłoszona na policję to OSZUSTWO. Jestem właścicielką oryginalnego INCOMPU, nie mamy sklepu internetowego tylko i wyłącznie stacjonarny - rodzinny sklep, sprawa jest na policji od 21 czerwca. Osoby które dokonały zakupu niech nie czekają tylko zgłoszą się na POLICJĘ.
Czyli jak poprzednio trochę to trwa, w moim przypadku właściciel też był na policji 3 tygodnie przed zablokowaniem strony tyle zajęło to organom ścigania , tu już wiedzą od 2 tygodni o wałku a strona nadal działa co zapewne spowoduje dalsze straty u ludzi.