Wpis z mikrobloga

@michal-milczarek: Nie jest ci do niczego potrzebny a jak się uprzesz to wystarczy przeczytać posty i znajdziesz, jedyne co możesz zrobić to złożyć zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa a oni sami podepną je pod tą sprawę w Rzeszowie. Pieniędzy raczej nie powąchacie albo to będzie długo trwało u mnie po 10 miesiącach jest cisza, kto wie może przyjdzie zawiadomienie o umorzeniu śledztwa z powodu niewykrycia sprawców??
  • Odpowiedz
@Agnesss8: Nie ma co załamywać rąk, po kilku dniach będzie łatwiej jak minie pierwszy szok, to tylko pieniądze co prawda są potrzebne do życia ale to nie jest majątek mimo, że teraz boli jak cholera. My kupiliśmy droższą lodówkę w Euro na 0 % i zostało jeszcze 10 rat do spłacenia.
  • Odpowiedz
Czesc Wszystkim,
Wlasnie przed chwila po przeczytaniu Waszych wpisow moj okazyjny zakup zamienil sie w koszmar.
Oczywiscie kasa przelana.
Moge prosic o wskazowke co robic....formalnie aby zglosic do scigania....kasa pewnie przepadla.
Dzieki z gory
  • Odpowiedz
@Lukas26: proszę się udać na główną komendę policji w swoim mieście, koniecznie z numerem konta, na które przelał Pan pieniądze, mówiąc, że sklep z którego Pan kupił sprzęt, podszył się pod dane z krsu, sklepu nie mającego sprzedaży internetowej, dodając, że dochodzenie jest prowadzone przez Komendę Miejską Policji w Rzeszowie
  • Odpowiedz
Dziekuje za wskazowki.
Czy jakkemolwiek rezygnowanie z zamowienia ma w tej sytuacji wogole jakis sens?
Czy policja moze powiedziec ze trzeba przejsc caly proces rezygnacji zanim zglosi sie nieprawidlowosci?
Dzieki
  • Odpowiedz
Arami piszesz ze oszusci podszyli sie pod ten sklep ktorego jestes wlascicielem. Mozesz podeslac lin gdzie jest krs wlasciwego sklepu tak abym zglaszajac na policje nie doprowadzil do scigania Ciebie. Czy tylko nazwa byla ta sama czy moze jeszcze jakies dane zapozyczyli?
Dzieki
  • Odpowiedz
Ja tez niestety dalam sie oszukac... W niedziele zrobilam przelew. Policjant powiedzial ze skoro paczka miala dojsc kurierem to powinnam "dac szanse" i poczekac ze moze kurier przyjdzie ;/
  • Odpowiedz
Widać że jest nas więcej,ja zapłaciłem za lodówkę (dla teściowej) w dniu wczorajszym.Sprawdziłem,pieniądze z konta już wyparowały.Tknęło mnie dopiero ,gdy zniknęła stronka,i zacząłem grzebać w necie,szukając info na temat sklepu.
Cóż ,szkoda że tak późno.Czytałem komentarze do 2-giej w nocy i zrozumieć nie mogę,jak Policja mając takie informacje od internautów i właścicielki danych którymi się posłużono w tym szwindlu ponad 3 tygodnie,nie usunęła strony i zablokowała strony wcześniej.Cóż dziś przymusowy urlop i
  • Odpowiedz
http://m.krs-online.com.pl/incomp-krs-7681432.html. Niestety wzięli wszystkie dane mojego sklepu i umieścili na swojej stronie, oczywiście podając swój numer telefonu. Strona KRS to jest właśnie ta strona, która miała ukrócić takie procedery, bo każdy może sobie sprawdzić dane firmy, w której chce coś kupić, ale właśnie ogólnodostępne dane, powodują, że oszuści mają ułatwione zadanie.
  • Odpowiedz