Wpis z mikrobloga

@andre444: czeba, ja chetna tesz damy rade, klijęta nie szanujom zobaczom jak bedzie jak im wszyskim pokazemy, jak sie beda smarzyc w piekle nie mozna tak z ludzmi postepowac, podatki placic, i oszukiwac i krs jakies, dedektywow tak jak Pan mowi, pomoga nam na pewno mam nadzieje ze Pan pomoze z dedektywem zalatwic zeby nam pomogl w tym, a Pan tez cos u nich zamowil byl?
Witam, podobnie jak Wy wszyscy tutaj zostałam oszukana przez firme incomp. 23.06.2017 zamówiłam telewizor Samsung. Niestety zapłaciłam już za zamówienie przelewem. Probowałam kontaktować się z nimi telefonicznie i mailowo i jak do tej pory cisza. Jak myślicie co ja dalej powinnam z tym zrobić ? TV kosztował 1 199zł i jest to dla mnie bardzo dużo pieniędzy. Pisałam wiadomości z prośbą o informacje az ostatecznie napisałam odstąpienie od umowy i też żadnej
Witam.
Jestem kolejnym oszukanym klientem, dzisiaj byłem na policji zgłosić zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa.
Pan przyjmujący zgłoszenie powiedział mi , że sprawa będzie trwała kilka miesięcy. Dzwoniłem też na policje do Rzeszowa , ale oni nie prowadza żadnego postępowania w tej sprawie tylko mówili mi, że mają dużo telefonów w tej sprawie.
Jeżeli ktoś ma jakieś namiary na konkretną komendę, która może prowadzić dochodzenie w tej sprawie to proszę o informacje.
Sprawa
ja właśnie wróciłam z Policji w Bełchatowie. Niestety żadnej gwarancji nie ma na pozytywne rozstrzygnięcie tej sprawy. Kazali tylko czekać na informacje. Ewentualnie jak będą mieli jakieś pytania, będą do mnie dzwonić.