Wpis z mikrobloga

zamówiłem lodówkę tam ale za pobraniem dam z nać jak przyjdzie w całości, firma od 2001r działa z tego co rozmawiałem zajmowali się tylko sprzedażą hurtową, od nie dawna sprzedają w detalu.
Zamówiłem pralko-suszarkę i też tydzień czekam, oczywiście za pobraniem. Mailowo i telefonicznie idzie się skontaktować.
W sumie założyłem konto w sumie tylko po to, by wam zdać relację. Jakiś czas temu zamówiłem coś stamtąd i oczywiście wcześniej szukałem opinii na temat tegp sklepu. Znalazłem tylko ten wątek, ale wtedy były chyba jedynie 3 pierwsze komentarze. Zamówiłem z zapłatą przelewem, ale poprosiłem wcześniej o fakturę pro forma(żeby w razie co móc odzyskać kasę). Przelew doszedł w zeszły poniedziałek, czyli czekam już 11 dni, a przesyłki nadal nie dostałem(status
@Mithrandir2000: Dzwoniłem do tego sklepu z pytaniem co się dzieje z moim zamówieniem i otrzymałem informację, że takie oczekiwanie traw kilka dni i nic nie można zrobić. Dodatkowo uzyskałem informację, że wszystkie produkty są nowe i oryginalne. Jedynie produkty oznaczone OUTLET są niepełnowartościowe ale tam jest zawsze info co jest nie tak z nimi. Na maile raz odpisują a raz nie. Poczekam jeszcze z tydzień i jeżeli nic się nie zmieni
Jeśli z outletem coś jest nie tak, to się wkurzę, bo specjalnie stamtąd zamówiłem. Normalnie bym nie brał, ale mają opis, że produkt z outletu to "Pełnowartościowy produkt pochodzący z ekspozycji sklepowych lub produkt recertyfikowany przez producenta, pochodzący z regulaminowych zwrotów. Towar sprawny technicznie, bez śladów użytkowania."
Zamówiłam pralkę. Pieniadze wplacilam 16.06. Od 20.06 w statusie zamówienia caly czad widnieje "towar oczekuje na sprowadzenie do magazynu nr 2" dzisiaj mamy 29 a pralki ani widu ani slychu. Przez telefon mowia , ze trzeba czekac. Porazka totalna. Nigdy wiecej
Dziwna ta firma... Jestem z rzeszowa zamawiajac u nich chcialem odebrac osobiscie lodowke, gosc mowil ze nie ma takiej mozliwosci bo w detalu nie jest to mozliwe, dlatego nie zaplacilem z gory tylko za pobraniem. Jakis walek ale ze ta firma jest od 2001r tez dziwi brak opinii w sieci... Teraz sobie wyrobią i mam nadzieje ze nikt sie nie natnie...
Ja od 19 tego czekam... tez nici z tego beda, izabela masz jakies potwierdzenie wplaty to smigaj do rzecznika praw miejskich napewno pomoze, ja za pobraniem zamowilem.
Maja zadzwonic do rzeszowskiej policji, tamtejsza policja ma sie udac na adres podany hako adres furmy. Maja 21 dni ale wcale telefonow nie odbieraja. I jestem od piprzedniego tyg caky czas zbywana. Pralka zostanie wyslana w srode, dzwonie w srode, no jeszcze nie.. w czwartek. W czawrtek powtorka z rozrywki i tak zaraz minie 3 tyg
Dzwoniłem wczoraj i facet powiedział mi, że mieli opóźnienie w dostawie i prawdopodobnie dzisiaj już dostaną produkt. Ja w każdym razie czekam do piątku z jakimikolwiek skargami, bo wtedy mija mi 21 dni od zawarcia umowy. Wcześniej to co najwyżej można odstąpić od umowy.
@Kacproh: Oszukają was bo to jest to samo co media import identycznie działają, pozycjonowanie w google, ceny różne , tylko przelew i absurdalnie droga dostawa DHL przy pobraniu , szkoda tylko że kurier zapewne nie ma takiego klienta. Kto przelał kasę już ja stracił.
@Mithrandir2000: Policja ale kasy nie odzyskacie, my straciliśmy w media import 1399 za lodówkę, ceny były w miarę normalne poza promocjami a jeden pan za ogryzka zapłacił nawet więcej niż w innych sklepach, pod koniec zasypali stronę promocjami i straciliśmy złudzenia. Było identycznie,firma z tradycjami, legalna, wysoko wypozycjonowana w google , policjant nie bardzo wierzył jak przyjmował zeznania, przyjął je z niedowierzaniem. Działała infolinia, pojawiały się komunikaty po zamówieniu oraz przelewie,
Moje proste internetowe śledztwo:
- lokalizacja i adres sklepy wirtualny ewentualnie domki za miastem (gdzie tu ten magazyn),
- głos w słuchawce z infolinii niepewny i nieprzekonywujący (może uwaga subiektywna),
- odpowiadają na maile ok godziny 17.00 i 19.00 (w moim przypadku, przeważnie o tej porze nikt nie pracuje),
- w stopce maile brak jakichkolwiek danych o sklepie (zawsze są jakieś),
- kod rabatowy nadal działa mimo upływu jego ważności (normalne sklepy
Witam.

Zamówiłem u nich towar, za ktory zapłaciłem przelewem.
Od poniedziałku nie mogę się do nich dodzwonić.

Ja również odstąpiłem od umowy dzisiaj e-mailowo i poprosiłem o zwrot pieniędzy na konto do czwartku oraz o odpowiedź e-mailową oraz kontakt telefoniczny ze mną jutro o podanych godzinach.

Dopisałem, również że będę zmuszony zgłosić sprawę na policję jeżeli nadal nie będę mógł się do nich dodzwonić i skontaktować e-mailowo.

Mam nadzieję, że zwrócą pieniądze.