Wpis z mikrobloga

zamówiłem lodówkę tam ale za pobraniem dam z nać jak przyjdzie w całości, firma od 2001r działa z tego co rozmawiałem zajmowali się tylko sprzedażą hurtową, od nie dawna sprzedają w detalu.
Zamówiłem pralko-suszarkę i też tydzień czekam, oczywiście za pobraniem. Mailowo i telefonicznie idzie się skontaktować.
W sumie założyłem konto w sumie tylko po to, by wam zdać relację. Jakiś czas temu zamówiłem coś stamtąd i oczywiście wcześniej szukałem opinii na temat tegp sklepu. Znalazłem tylko ten wątek, ale wtedy były chyba jedynie 3 pierwsze komentarze. Zamówiłem z zapłatą przelewem, ale poprosiłem wcześniej o fakturę pro forma(żeby w razie co móc odzyskać kasę). Przelew doszedł w zeszły poniedziałek, czyli czekam już 11 dni, a przesyłki nadal nie dostałem(status
@Mithrandir2000: Dzwoniłem do tego sklepu z pytaniem co się dzieje z moim zamówieniem i otrzymałem informację, że takie oczekiwanie traw kilka dni i nic nie można zrobić. Dodatkowo uzyskałem informację, że wszystkie produkty są nowe i oryginalne. Jedynie produkty oznaczone OUTLET są niepełnowartościowe ale tam jest zawsze info co jest nie tak z nimi. Na maile raz odpisują a raz nie. Poczekam jeszcze z tydzień i jeżeli nic się nie zmieni
Jeśli z outletem coś jest nie tak, to się wkurzę, bo specjalnie stamtąd zamówiłem. Normalnie bym nie brał, ale mają opis, że produkt z outletu to "Pełnowartościowy produkt pochodzący z ekspozycji sklepowych lub produkt recertyfikowany przez producenta, pochodzący z regulaminowych zwrotów. Towar sprawny technicznie, bez śladów użytkowania."
Zamówiłam pralkę. Pieniadze wplacilam 16.06. Od 20.06 w statusie zamówienia caly czad widnieje "towar oczekuje na sprowadzenie do magazynu nr 2" dzisiaj mamy 29 a pralki ani widu ani slychu. Przez telefon mowia , ze trzeba czekac. Porazka totalna. Nigdy wiecej
Dziwna ta firma... Jestem z rzeszowa zamawiajac u nich chcialem odebrac osobiscie lodowke, gosc mowil ze nie ma takiej mozliwosci bo w detalu nie jest to mozliwe, dlatego nie zaplacilem z gory tylko za pobraniem. Jakis walek ale ze ta firma jest od 2001r tez dziwi brak opinii w sieci... Teraz sobie wyrobią i mam nadzieje ze nikt sie nie natnie...