Wpis z mikrobloga

@KrzyKrzysztof1203:
Mija 2 miesiąc a ja czekam na jakieś pismo z Komisariatu i nic .Sama zadzwoniłam i od dyżurnego dowiedziałam się żeby zadzwonić do Wydz. Przestępczości Gosp. Tylko nie mam numeru sprawy , kto ja przyjął lub prowadził , super .
Ja dostalam ostatnio pismo, ale oprocz tego nic nie wiem;( czy te konta zostaly zablokowane, czy jeszcze sa na nich nasze pieniadze... Czy jest jakis postep... St.Sierz.prowadzaxy sprawe powiedzial ze nic nie moze mi powoedziec, nawet jakbym osobiscie zglosila sie na komisariat do niego to tez mi nic nie powie..;(
Witam,możecie wierzyć lub nie,ale ja i 12 innych szczęśliwców otrzymaliśmy postanowienie z prokuratury w Rzeszowie O ZWROCIE środków na zabezpieczonym wcześniej koncie w Euro Banku w kwocie 17.106 PLN
Wymienione jest 13 nazwisk wraz z ich kontami i kwoty które są do zwrotu przez Euro Bank.( ͡° ͜ʖ ͡°).
Teraz tak na chłodno.
Wcześniej błędnie pisałem,że wpłacałem na konto BZWBK,po sprawdzeniu jest to w Euro Banku.
Sprawa dotyczy wpłat w dniach 10-11.07.2017 (czyli w dniu usunięcia strony)
W piśmie jest mowa o ponad 150 poszkodowanych na kwotę 230 000.PLN
Wprawdzie samego zwrotu na koncie jeszcze nie mam,ale jest postanowienie prokuratury z informacją dla banku i poszkodowanych.
Mam nadzieję ,że i Wasze sprawy znajdą pozytywne zakończenie.
Witam, musicie wiedzieć że do dnia dzisiejszego (10.11.17) czyli miesiąc po otrzymania decyzji w sprawie zwrotu wpłaty
takowej nie otrzymałem.Po pisemnym kontakcie z Euro bankiem (ten na odpowiedz daje sobie 14 dni roboczych) dowiedziałem się ,że bank wysłał pismo do prokuratury w Rzeszowie z prośbą o potwierdzenie uprawomocnienia,a ta do dnia dzisiejszego tego nie zrobiła.(choć w pouczeniu do postanowienia napisane jest ,że strony mają na wnoszenie zażalenia 7 dni)
BRAK SŁÓW!
@Angie987:
Odwiesili śledztwo z mojej sprawy media import to i wam pewnie przyjdą pisma, prawdopodobnie mogą to być ci zatrzymani w Gdańsku w czasie wakacji, tak się domyślam bo w tym sklepie gdzie ja się naciąłem było ip z trójmiasta.