Wpis z mikrobloga

Wprowadzamy zmiany w rankingu. Droga do bordowego koloru będzie dłuższa, ale i tytuł ten będzie dla bardziej zasłużonych.

Od teraz, niezależnie od osiągnięć, zielony kolor nicka będą miały wszystkie konta nie starsze niż 30 dni. Kolor bordowy otrzymywać będą użytkownicy ze stażem dłuższym niż 90 dni i odpowiednio wysoką aktywnością na Wykopie.
  • 165
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szefy, dałoby się zrobić na wykopie jakiś "tydzień bez Smoleńska"? Z jednej strony, to bardzo poważna sprawa dla kraju, z drugiej strony ileż k****a można? I te emocje i spory, może by tak ciut ciszej nad tymi trumnami, przynajmniej z tydzień?
  • Odpowiedz
Administracjo, coś popsuliście, bo mi się w rankingu nawet ostro podskoczyło. To jest dość zabawne, bo znaczy, że rankingi i borda dostaje się jeszcze bardziej za nic, niż wcześniej. Jak wy to zrobiliście? : D
  • Odpowiedz
nie no m_b nie chcę tu jakiejś rewolty robić, ale wasz odgórny filtr na tydzień by się przydał bo z poważnego tematu się dziwne tematy robią. Oczywiście, to by był precedens małej cenzury z waszej strony, ale chyba by nam wyszło na dobre wszystkim :) Tak tylko sobie luźno dywaguję....
  • Odpowiedz
już pisałem Wam w kontakcie, filtr można trochę poprawić i wtedy jak na black list jest smoleńsk to niech w ogóle się nie wyświetlają wykopy z tym tagiem.
  • Odpowiedz
tak żartowałem aż z ciekawości sprawdziłem - rzeczywiście najbliższy kolor to róż pompejański, niedaleko jest także szkarłatny, bordowy to coś zupełnie innego
  • Odpowiedz
Taa, kolor nie jest ważny, ale nawet najdrobniejsze poczucie elitarności zawsze mile łechta :)

Swoją drogą, ranking to dla mnie tajemnicza sprawa. Przez większość czasu oscylowałem koło pierwszej 100, kieedyś byłem nawet blisko 50, teraz trochę spadłem z powodu urlopu, a dodałem przez ponad 2 lata jakieś 4 znaleziska i żadne nie weszło na główną :)
  • Odpowiedz
Bardziej promowane powinny być komentarze, a nie tylko wykopy. Teraz ktoś wrzuci jeden dobry wykop i dzień staje się bordowym
  • Odpowiedz
@jasamek, komentarze są teraz bardziej promowane niż wcześniej. Wiem, bo nie dodałem nic nigdy na wykopie, a skoczyłem w rankingu o 300 miejsc po zmianie.
  • Odpowiedz