Wpis z mikrobloga

Wprowadzamy zmiany w rankingu. Droga do bordowego koloru będzie dłuższa, ale i tytuł ten będzie dla bardziej zasłużonych.

Od teraz, niezależnie od osiągnięć, zielony kolor nicka będą miały wszystkie konta nie starsze niż 30 dni. Kolor bordowy otrzymywać będą użytkownicy ze stażem dłuższym niż 90 dni i odpowiednio wysoką aktywnością na Wykopie.
  • 165
Ciekawe czy ta wymagana "odpowiednio wysoka aktywność" nie spowoduje wzrostu jeszcze większej ilości dodawanych artykułów o złych muzułmanach/złodziejach z PO/gejach chcących zabierać dzieci praworządnym katolikom/itp. po to, aby podskoczyć w rankingu i "zasłużyć" na bordo :/
@wykop: Mam nadzieję, że nie zabierzecie mi koloru :/ Jestem w pierwszej setce, chociaż to konto mam od niedawna (stare usunąłem). Odczytałbym to jako niesprawiedliwe!
@maciejkiner: No nie no! Przesada trochę :/ To nie powinno działać wstecz! Powinna być jakach ochrona dla pewnej grupy :/ Bliad"!!!!!!

WAŻNE:

Czy jeżeli inie posiadam stażu to ranking mi spadnie? Czy tylko będę mechaniczną pomarańczą ze starym rankingiem?

PS

Może jednak jakiś specjalny (różowy? :D) kolorek dla tych, których ograbicie?