Wpis z mikrobloga

Wprowadzamy zmiany w rankingu. Droga do bordowego koloru będzie dłuższa, ale i tytuł ten będzie dla bardziej zasłużonych.

Od teraz, niezależnie od osiągnięć, zielony kolor nicka będą miały wszystkie konta nie starsze niż 30 dni. Kolor bordowy otrzymywać będą użytkownicy ze stażem dłuższym niż 90 dni i odpowiednio wysoką aktywnością na Wykopie.
  • 165
Szefy, dałoby się zrobić na wykopie jakiś "tydzień bez Smoleńska"? Z jednej strony, to bardzo poważna sprawa dla kraju, z drugiej strony ileż k****a można? I te emocje i spory, może by tak ciut ciszej nad tymi trumnami, przynajmniej z tydzień?
Administracjo, coś popsuliście, bo mi się w rankingu nawet ostro podskoczyło. To jest dość zabawne, bo znaczy, że rankingi i borda dostaje się jeszcze bardziej za nic, niż wcześniej. Jak wy to zrobiliście? : D
nie no m_b nie chcę tu jakiejś rewolty robić, ale wasz odgórny filtr na tydzień by się przydał bo z poważnego tematu się dziwne tematy robią. Oczywiście, to by był precedens małej cenzury z waszej strony, ale chyba by nam wyszło na dobre wszystkim :) Tak tylko sobie luźno dywaguję....
już pisałem Wam w kontakcie, filtr można trochę poprawić i wtedy jak na black list jest smoleńsk to niech w ogóle się nie wyświetlają wykopy z tym tagiem.
tak żartowałem aż z ciekawości sprawdziłem - rzeczywiście najbliższy kolor to róż pompejański, niedaleko jest także szkarłatny, bordowy to coś zupełnie innego
Taa, kolor nie jest ważny, ale nawet najdrobniejsze poczucie elitarności zawsze mile łechta :)

Swoją drogą, ranking to dla mnie tajemnicza sprawa. Przez większość czasu oscylowałem koło pierwszej 100, kieedyś byłem nawet blisko 50, teraz trochę spadłem z powodu urlopu, a dodałem przez ponad 2 lata jakieś 4 znaleziska i żadne nie weszło na główną :)
@jasamek, komentarze są teraz bardziej promowane niż wcześniej. Wiem, bo nie dodałem nic nigdy na wykopie, a skoczyłem w rankingu o 300 miejsc po zmianie.
przy okazji jak już banujecie kogoś to usuwajcie albo chociaż ukrywajcie jego komentarze i wykopy, bo np. przed chwilą dwa komentarze nade mną jest zbanowany użytkownik a jego treść jest widoczna i to na głównej.

To przecież są dwie/trzy kwerendy do sqla a zapobiegły by takim problemom.
@EmmetBrown: Taa, portal gdzie co drugi wykop to jazda po muzułmanach daje im się zastraszyć. Może po prostu nie wszyscy podzielają waszą nudną, niepotrzebną fobię?

Chociaż, co bardziej prawdopodobne, ta informacja została dodana po raz setny. Szukanie takiego głębokiego uzasadnienia banalnej sprawy jest śmieszne.
@wykop: Dlaczego moje znalezisko z 87 wykopami nie dostało się na główną, a wchodziły te zmniejszą ilością. Takie pytanie bo może potrzebujecie pomocy w zaprojektowaniu algorytmów ;p PZDR!
@nocholerarzeczywiscie: Ja też !!!:P

Póki jest się zielonym nie ginie się w tłumie... tak to będę sobie od teraz tłumaczyć :D:D:D

A jak będę pomarańczowa to też sobie cosik na pocieszenie wymyślę ;P:D

A jak będę ... hm troszkę się zagalopowałam ;-)

Witam serdecznie wszystkich :-)
Może ktoś bardziej zorientowany mi odpowiedzieć dlaczego przy "Zalogowany jako" mój nick jest bordowy, gdy w rzeczywistości nie jest? :P