Wpis z mikrobloga

Wprowadzamy zmiany w rankingu. Droga do bordowego koloru będzie dłuższa, ale i tytuł ten będzie dla bardziej zasłużonych.

Od teraz, niezależnie od osiągnięć, zielony kolor nicka będą miały wszystkie konta nie starsze niż 30 dni. Kolor bordowy otrzymywać będą użytkownicy ze stażem dłuższym niż 90 dni i odpowiednio wysoką aktywnością na Wykopie.
  • 165
  • Odpowiedz
Ja za to nie wiem czemu jestem bordowy, skoro mało użytkowników w ogóle mnie kojarzy i wypowiadam się rzadko. Wprawdzie zdarza się co jakiś czas zgarnąć masę plusów za jakiś zwięzły komentarz, ale nie uważam, żebym był aktywny. Wykopuję też bardzo mało, bo mało mi się podoba. :)

Nie żebym narzekał na swój kolor, ale zawsze mnie to zastanawiało. Blisko 3 letni staż tego nie tłumaczy. :)
  • Odpowiedz
Poza tym może lepiej wybrać kilku moderatorów i w końcu zadbać o wykopalisko? Jeśli coś ma więcej zakopów niż wykopów to niech usuwają takie pierdoły z wykopaliska.
  • Odpowiedz
@maciejkiner: odpowiedz była mniej więcej natychmiastowa od Michała! wiem co i jak...

ale spoko jak będę usuwać konto to Ty będziesz pierwszą osobą,która się o tym dowie i w końcu będziesz mógł zrobić ze mnie [ sorry error 404 ] 3y jakoś tam... :)

Pozdrawiam.
  • Odpowiedz
Fakt, jest z czego się cieszyć, bordowy, zielony czy bury. Śmieszne to, najpierw na wykopie czytuję jakie to podziały są złe, ale Elytą #!$%@? go wie czego trzeba być. Wydrukujcie sobie stronę w kolorze i idźcie se ulżyć do łazienki.
  • Odpowiedz
olewam kolory. Dla mnie ważniejsze są wypowiedzi i ich wartość. Natomiast "tuba propagandowa" z bordowym nickiem to porażka administracji.
  • Odpowiedz
Ja myślę, że można by też wprowadzić funkcję sądu skorupkowego wśród bordowych w tajnym głosowaniu, co tydzień wybieralibyśmy osobę, która dostawałaby bana.
  • Odpowiedz
@maciejkiner: slij CV, moze zdobedziesz czarny

A jakie tam stanowiska zdalne macie do obsadzenia? ;> Pewnie za moderację (nie mówiąc o szukaniu duplikatów :P ) nie płacicie? :P
  • Odpowiedz