Wpis z mikrobloga

Bądź człowieku ludzki, staraj się żyć w zgodzie i załatwić wszystko jak Bóg przykazal, to cie #!$%@?ą bez mydła, ale po kolei:
1. Bądź mna, pracuj sobie spokojnie na magazynie
2. Chcesz się zwolnić i jechać za granicę, mówisz wcześniej, żeby zdążyli znaleźć i nauczyć nowego
3. Umów się wstępnie na koniec roboty końcem maja
4.75. Przychodzi 'nowy' robi 3 dni i dzisiaj przychodzi moje wypowiedzenie... Gdzie mam doświadczenie i ogarniam wszystko, bez problemow wspolpracowaliśmy cały czas, a tu wypowiedzenie końcem kwietnia
6. #!$%@? total
7. Probuje wyjaśnić, przełożyć to jeszcze o miesiąc, oczywiście zero szans.
Co zrobiłem?


Czy to oni, czy ja jestem #!$%@??
Ps. Teraz dzwonią i prosza o powrot, strasza dyscyplinarką i ciorem w papierach, a ja mam to w dupie, bo zamierzam na stałe się zabrać z tego chorego kraju.
#zalesie #oswiadczenie #pytanie #pracbaza #oswiadczeniezdupy ##!$%@?
  • 24
@nexpo: jaki okres wypowiedzenia masz w umowie?
Jak nie było zapisu to są to dwa tygodnie od najbliższego poniedziałku, przy umowie na czas nieokreślony.

Wypowiedzenie sobie ot tak z dupy nie przychodzi, jeszcze na dwa miesiące do przodu.
@Czarny_Klakier: W umowie mam miesięczny okres wypowiedzenia, oni przysłali z dniem 24.03 i do końca następnego miesiąca tj. kwietnia, a tłumaczyli się tym, że mogą w każdej chwili wypowiedzieć umowę i to, że ja sobie chciałem do kiedyśtam pracować to ich nie obchodzi i w ogóle, czy bym się chciał zwolnić teraz, czy za 3 lata, to nie miało na to wpływu, bo oni i tak by z końcem kwietnia rozwiązali
Umów się wstępnie na koniec roboty końcem maja


@nexpo: w gównorobotach się nic nie umawia, po prostu składasz wypowiedzenie w odpowiednim dla siebie momencie i robisz swoje, nie interesuje cię kiedy i kogo znajdą na twoje miejsce.
@jawor44: szkoda, że tak nie zrobiłem, ale widzisz Pan chciałem być uczciwy, dać im czas, kulturalnie i bez stresu się rozstać w odpowiednim czasie, a tu się nie da :/
Po co inwestować w dobrego pracownika z doświadczeniem. Lepiej go zwolnić i zatrudnić kogoś bez jakiejkolwiek wiedzy bo tańszy


@OstatecznyArgument: O #!$%@?, wiedzy? xDDD Jakiej to wiedzy potrzeba na magazynie - co gdzie leży? Faktycznie #!$%@?, doktorat trzeba mieć, i 10 lat doświadczenia xDDDD