Wpis z mikrobloga

Sytuacja dzisiaj z tramwaju w #warszawa .
Siedzi sobie chłopak ~28 lat robi cos na telefonie i czepia sie go jakas babka: "czemu Pan nie ustapi miejsca tej Pani" (chodzilo o jakas 75 letnia emerytke), na co ten chłopak odpowiada:
"Płacę 19% Podatku PIT, 23% Podatku VAT na wasze wymysły, składki ZUS na wasze emerytury, żebyście mieli za co żyć, składki zdrowotne chodź nie korzystam z lekarzy, żebyście mieli się za co leczyć, czego wy jeszcze ode mnie chcecie? ".
Babki złapały automatycznego buraka i sie nie odezwały dalej ( ͡° ͜ʖ ͡°) .

#takaprawda #takbylo #logikaniebieskichpaskow #bekazpodludzi #bekazlewactwa #polactworobactwo
  • 50
A wystarczyło, żeby odpowiedziały :
Ty gowniarzu, a myślisz, że te tory to położyli Twoi koledzy gimnazjaliści? A może nie chodziłeś jednak do szkoły wybudowanej i wyposażonej z opłacanych przez nas lata temu wyższych niż Twoje obecne podatków, nazywanych onegdaj socjalizmem i bratnią pomocą. Jeśli nie, to pomyśl przynajmniej, że ten tramwaj w ogóle jedzie dzięki prądowi wytwarzanego w elektrownii zbudowanej przez naszych rówieśników, a opalanych węglem z kopalni budowanych wyłącznie za
@Proteinus_Prime: pewnego razu jechalem metrem ok. 8 stacji, jak wsiadlem to od razu wetknalem nos w kartke i czytalem, przygotowywalem sie do prezentacji ktora mialem zaprezentowac za 15 minut, przy mojej ostatniej stacji zrobilo sie kolko wzajemnej adoracji kilku starszych babek, ktore zaczely na mnie naskakiwac, bo nie ustapilem miejsca ciezarnej kobiecie - ja wtf? jaka kobieta xD od 10 minut nie oderwalem wzroku od kartki, machnalem reka i sobie poszedlem
- Płacę 19% Podatku PIT, 23% Podatku VAT na wasze wymysły, składki ZUS na wasze emerytury, żebyście mieli za co żyć, składki zdrowotne chodź nie korzystam z lekarzy, żebyście mieli się za co leczyć, czego wy jeszcze ode mnie chcecie?
A baba:
- Żebyś ustąpił miejsca.