Wpis z mikrobloga

Sytuacja dzisiaj z tramwaju w #warszawa .
Siedzi sobie chłopak ~28 lat robi cos na telefonie i czepia sie go jakas babka: "czemu Pan nie ustapi miejsca tej Pani" (chodzilo o jakas 75 letnia emerytke), na co ten chłopak odpowiada:
"Płacę 19% Podatku PIT, 23% Podatku VAT na wasze wymysły, składki ZUS na wasze emerytury, żebyście mieli za co żyć, składki zdrowotne chodź nie korzystam z lekarzy, żebyście mieli się za co leczyć, czego wy jeszcze ode mnie chcecie? ".
Babki złapały automatycznego buraka i sie nie odezwały dalej ( ͡° ͜ʖ ͡°) .

#takaprawda #takbylo #logikaniebieskichpaskow #bekazpodludzi #bekazlewactwa #polactworobactwo
  • 50
no skoro jest na liniowym, to chyba nie bardzo


@papciu:

Koncepcja podatku liniowego jest formułowana najczęściej w odniesieniu do podatku dochodowego od osób fizycznych lub podatku dochodowego od osób prawnych. W takim przypadku wymiar podatku liniowego jest obliczany w oparciu o jedną stawkę opodatkowania, co oznacza, że wszyscy podatnicy płacą taką samą część (np. 19%) swoich dochodów w formie podatku

@MaddoxX1911 Keanu Reeves duzo zarabia jako aktor a jezdzi komunikacja miejską,
@Proteinus_Prime: Ja rozumiem, że wielu ludzi starszych ma postawę roszczeniową, ale #!$%@?ć z takim tekstem to jest jakiś nieosiągalny dla mnie poziom buractwa. Wielce panisko - podatki płaci, więc ona ma prawo, powtarzam PRAWO siedzieć tam tak samo, jak ona.
Przy pełnym autobusie/tramwaju w życiu bym na dupie nie usiedział widząc, że ktoś może potrzebować mojego miejsca bardziej ode mnie.
A ty co, kobiecie w ciąży nie ustąpisz, bo płacisz w