Wpis z mikrobloga

Sytuacja dzisiaj z tramwaju w #warszawa .
Siedzi sobie chłopak ~28 lat robi cos na telefonie i czepia sie go jakas babka: "czemu Pan nie ustapi miejsca tej Pani" (chodzilo o jakas 75 letnia emerytke), na co ten chłopak odpowiada:
"Płacę 19% Podatku PIT, 23% Podatku VAT na wasze wymysły, składki ZUS na wasze emerytury, żebyście mieli za co żyć, składki zdrowotne chodź nie korzystam z lekarzy, żebyście mieli się za co leczyć, czego wy jeszcze ode mnie chcecie? ".
Babki złapały automatycznego buraka i sie nie odezwały dalej ( ͡° ͜ʖ ͡°) .

#takaprawda #takbylo #logikaniebieskichpaskow #bekazpodludzi #bekazlewactwa #polactworobactwo
  • 50
Może jestem już stary ale mnie mama inaczej wychowywała. Tu chodzi o to, że starszej osobie należy się szacunek przez samo bycie starszym i słabszym.
Tak jak mówiłem, wychowałem się w innych czasach niż 80% wykopków
"Płacę 19% Podatku PIT, 23% Podatku VAT na wasze wymysły, składki ZUS na wasze emerytury, żebyście mieli za co żyć, składki zdrowotne chodź nie korzystam z lekarzy, żebyście mieli się za co leczyć, czego wy jeszcze ode mnie chcecie? "


@SynGromu dobrze im powiedziałeś, szkoda, że nie byłem przy tym ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ciekawi mnie, czemu nikt jeszcze nie wrzucił:

Byłem wczoraj z bratem na tej słynnej prywatce z kucami, znajomymi mojego brata debila. Nimby nic, wiadomo, kuce z małych wiosek, piffko i #!$%@? co tam na kwejku było albo na innym fejsbuczku. Trochę #!$%@?łem się, bo w pewnym momencie, gdy jeden seba zaczął gadać o tym, że może się dostać teraz szybciej do swojej mamełe i tatełe, bo są teraz nowe pociągi i droga