Wpis z mikrobloga

wedlug mnie za bardzo mu odbilo od tej formy. jak juz mial te swoje "legacy" to mogl rozpoczac jakis biznes na skale yt i facebooka, sygnowac swoim wizerunkiem i jechac z koksem. moze nie doslownie, bo to chyba od kokainy mu padlo to serce, ale rozwazne cykle, podtrzymywanie image'u, konwenty fitness, kanal na yt i byl by teraz w czolowce
@asddsa123: Dowodów nie mam bo trudno raczej ale wejdź na fora, poczytaj dzienniki i sam zobacz jak ludzie się zmieniają. Już po 3 miesiącach systematycznych treningów jest wyraźna poprawa sylwetki. Oczywiście nie piszę tu o sylwetce jak Arnold tylko takiej zwykłej. Da się to zrobić w rok. Obecnie panuje jakieś takie chore przekonanie że bez 20 lat treningów i brania sterydów nie zrobisz fajnej sylwetki. To jest chore i zniechęca wielu
@asddsa123: o przypominało mi się. Jest taki yutuber Krzysiu Golonka. W 180dni z suchoklatesa zrobił sylwetkę z którą można pokazać się na plaży
@chuckmls: np aktorzy czy piłkarze. Daniel Craig, nasz Lewandowski. Moim zdaniem tak powinna wyglądać zdrowa,męska sylwetka. Nie napompowany jak balon
@spokojnyartur: ta, bo Craig jest oczywiscie naturalem :) i pewnie Hugh Jackman tez :) Jak mnie rozczulaja kolesie siedzacy przed kompem, popijajacy kole i wyrokujacy, ze w rok mozna zrobic fajna sylwetke :) albo ze ktos jest natural (bo nie ma duzo wody) a inny juz nie natural. Ze Zyzza mozna bylo zbudowac naturalnie i tak dalej. Niezmiennie mnie to bawi i przypomina to, ze ja tez kiedys bylem taki glupi
@bst: a mnie bawi jak ludzie twojego pokroju którzy nigdy sztangi w rękach nie mieli wyrokują że czegoś się nie da. Zobacz przemianę Krzysztofa Golonki, 180dni i wygląda zajebiście. Chorym trzeba być człowiekiem aby sądzić że każdy jedzie na sterydach.