Wpis z mikrobloga

@robert919: jestem kierowcą ubera , i jeździłem samochodami różnej klasy od Logana po auta klasy premium ... chyba nie muszę mówić jaka jest różnica w zachowaniu samic kiedy przyjedziesz nowym autem ze skórzaną tapicerką , a Dacią
  • Odpowiedz
@szyblilopez: Pierwszego dnia po kupnie auta premium wyrywały mnie d--y na stacji. Niestety były kiepskie, więc okrzyknęły mnie gejem... Pojeździłbym, bo czasami lubię sobie po prostu pojeździć po mieście, ale 1) wolałbym nie pobierać opłat bo potem trzeba z tego rozliczenia robić, a jeździłbym niewiele 2) nie lubię się gryźć z agresywnymi złotówami (wystarczy że jako zwykły kierowca się z nimi gryzę).
  • Odpowiedz
@robert919: złotówki gryzą tylko auta których w mieście jest dużo jak yarisy czy fabie i dobrze bo to korporacje z sergiejami i vladimirami a normalnych aut nikt nie rusza - we Wrocławiu słyszałem o kilku incydentach polegających na opluciu auta , nie było zatrzymań obywatelskich ani nic takiego .
  • Odpowiedz
@emasele
@Max_Sop
@hypation nowych silników (I to od paru ładnych lat) się nie dociera bo robi to skaner 3d i laser już w fabryce. To raczej takie głupie gadanie sprzedawców z ASO, którzy często wiedzą tyle co napisali w katalogu.
  • Odpowiedz
@Max_Sop: Przepraszam że zapytam, ale nie wolałeś czegoś innego za ten pieniądz? :) Leon Cupra to koszt podobny (około 135k), masz 290KM, DSG DQ250, 4 lata gwarancji i setkę w 5,2. Nie wspomnę iż to najszybsze kombi na Północnej Pętli. Co do docierania - sugeruję Ci zmienić olej koło 2tyś km, bo to jest teraz okres dociearnia dla VAGa, więcej nie ma sensu. I pamiętaj że docieranie to też dynamiczna
  • Odpowiedz