Wpis z mikrobloga

@Tapirro: tak poprostu chciałem z opa pocisnąć co on właściwie #!$%@?. Docierało to sie pare ładnych lat temu... tata widocznie kręcił bekę z synka coby mu nie #!$%@? sie na zakręcie.
  • Odpowiedz
@sir_cassius: Hahaha Sory muszę ale jednak opinia o właścicielach BMW jest niezniszczalna :). Chłopie jest napisane ( ͡º ͜ʖ͡º).

BTW mam kolejne auto z salonu- nigdy o czymś nie słyszałem, co prawda sprzedawca mi mówił po odbiorze żeby nie przesadzać przez pierwsze km, jednak chyba chodziło mu o to żebym sie #!$%@? na barierkach czy tez nie wjechał w tłum ludzi.
  • Odpowiedz
@kuraku też nie ma bez kontekstu. Więc tak naprawdę bezmyślnie kopiujecie słowo z angielskiego, co nie ma w praktyce żadnego sensu a korzyść jest taka, że oszczędzasz parę lite.
  • Odpowiedz
@Pantokrator: Ale na jakiej podstawie mówisz, że nie ma? Jak przyjadę do klienta i zapyta czym jestem, a ja odpowiem, że daily to wie, którym przyjechałem. Tak samo w rozmowie ze znajomymi. Ot, tak się przyjęło, ale rzeczywiście dla wielu może być to trudne do zrozumienia, ale też nie jakoś nie do przeskoczenia.
  • Odpowiedz
  • 0
@Max_Sop ze niby nie mozna butowac samochodu przez pierwsze 5k km? ...to chyba nie rok 95....a jak będziesz deptal to co się stanie ??
  • Odpowiedz
  • 0
@Tapirro potwierdzam..kolega. ..dwie ostatnie fury ktore mial to skoda i toyota.gdy miały przejechane po 15 km wpadal nimi na autostrade i przez 300 km gaz do dechy..auta przejechaly ponad 120k km i nic im nie było. .
  • Odpowiedz
@CharlieSheen: napisałem wyżej :) @xXProLiteXx: dzięki! @veranoo: ściąganie samochodów z Niemiec w największym boomie kiedy nie trzeba było cofać liczników żeby zarobić;) @surf: ja z programem muszę poczekać aż skończy sie najem:( @hypation: @G433N: koledzy, wsadzie na tyle wysiłku żeby zagadnienie chociaż wrzucić w Google. Pierwszy link z góry: http://m.bankier.pl/wiadomosc/Docierac-czy-nie-docierac-Poprawna-eksploatacja-nowego-auta-7227349.html to nie maluch ze auto sie rozsypie, jest większa szansa
  • Odpowiedz
@Max_Sop: producent nie przewiduje dotarcia bo auto jest dotarte fabrycznie, brak info w instrukcji o takiej procedurze, pan fachowiec stwierdza ze doświadczenie nakazuje takie rozwiązanie- doświadczenie wynikające z obsługi starych aut gdzie taka procedura była wymagana :) takie #!$%@?. Silnik nowoczesnego auta wiodących Marek jest dotarty fabrycznie - branie czy nie branie oleju to kwestia silnika i oleju, dodatkowe KM ;) to pewnie maja związek z magnetyzerami i innym cudami
  • Odpowiedz
@AmonGoeth: @booob3: patrząc na to ze kolega Amen chwali sie wszystkim (od lego po auta widziane na ulicy) a nic spod tagu pokazauto nie ma, śmiem twierdzić ze auta nie ma w ogóle. Jesli sie mylę- jak kolega booob3 rownież chciałbym wyrazić opinie o twoim aucie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz