Wpis z mikrobloga

@hypation: serio! @blogers: Sopot @Tapirro: @fromasz56: pozwolę sobie się z Tobą nie zgodzić. Faktycznie silniki są wstępnie dotarte na rolkach, ale jak napisał kolega wyżej pierwsze pare set/ pare tys km wszystko sie w silniku układa (dlatego zalecane jest jeżdżenie ze zmiennym obciążeniem). @eastbors: 184km niestety:( . @kondziow: niestety jeżdżę bardzo dużo autostradami przy prędkościach bliskich maksymalnych, dlatego benzyna by
  • Odpowiedz
@Max_Sop może i tak faktycznie jest. Od jakiegoś czasu słyszę, że silniki wyjeżdżają już dotarte ale że nigdy nie miałem auta z salonu to nie dam sobie za to ręki uciąć ;)
  • Odpowiedz
@Max_Sop: no to teraz program i mozna latac ;) 133 troche sporawo wyszlo, ja za swoja 220 dalem 104. Co do ukladania sie to od poczatku u mnie dynamiczna jazda bez oszczedzania i jest git. Od razu zapraszam na octavia.team ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Max_Sop: A to git jak tak ;) Samochod bajka i w rzeczywistosci robi wieksze wrazenie niz na zdjeciach. U mnie w kwietniu program i ciezko byloby mnie przekonac do innego samochodu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz