Wpis z mikrobloga

jasne, jednak przy docieraniu wole sugerować sie zdaniem osób które z tym maja do czynienia na codzień


@Max_Sop: kolega ma 2.3t w Mustim -brak docierania, sam w GT nie miałem docierania, wcześniej w A6 3Tdi tak samo, itd, no ale to RS także 350 KM to koniecznie muszą dotrzeć :). No czytam i płaczę :), wiesz może autor fp sobie kręcił bekę, może RS został skręcony i wtedy rozumiem że
  • Odpowiedz
@AmonGoeth: niespodzianka, nowy Mondziak mi sie zajebiscie podoba i tez go brałem pod uwagę przy zakupie auta. PS. Twoje zdanie czy Ci sie moje auto podoba czy nie, #!$%@? mnie i interesuje wiec schowaj swoje hejterskie zapędy dla siebie. Straszliwe #!$%@? mnie tacy frustraci- "wszystko moje zajebiste, ale to co masz ty to gowno". PPS. Chętnie skorzystam z korepetycji.
  • Odpowiedz
@Max_Sop akurat to zdanie adresowalem do kolegi booob3. Twoj samochod jest calkiem ok tylko twoj wpis o wyimaginowanym zyciu Amena byl nietrafiony i zostal szybko zweryfikowany. Do tego odnosilem sie w twoim przypadku.
  • Odpowiedz
@hypation: @sir_cassius: @Charczoncy_wuj: @Tapirro: @fromasz56: jak zwykle na wypoku sami specjaliści. Znajomy kolegi kuzyna żony powiedziała ze docierać nie trzeba wiec nie trzeba. Serio wole zapytać ludzi którzy w takich silnikach siedzą (nie odbierajcie tego ze uważam ten 2.0tdi to szczyt technologii bo nie jest, ale jak na tak leciwa konstrukcje jest dość wyżyłowany). Poniżej wpis z instrukcji. Mnie to nie zaboli
M.....p - @hypation: @sircassius: @Charczoncywuj: @Tapirro: @fromasz56: jak zwykle na...

źródło: comment_lfdVsfbD214LyGdZvt26igicnxwvYrl5.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Max_Sop kolego ja pracowałem w firmie od tych maszyn a nie usłyszałem coś od wujka. Zapis w instrukcji to czysty archaizm i ew. Przekaz dla debili którzy pałują auto od startu.
  • Odpowiedz
@Tapirro: ale bym ci wpakował minusa robolu, bo siedzę całe życie w automotive i jak słyszę takie pierdoły to mnie nosi. może jeszcze napisz, że części schodzą z linii perfekcyjne, dokładnie pośrodku tolerancji pasowania elementów.

a skanowane są albo mierzone messteile, selekcjonowane na podstawie kilku różnych kryteriów(np. zmiany narzędzia w obrabiarce albo innej rzeczy na linii, która może mieć wpływ na dalsze operacje), a nie każda jedna część.

takie pierdoły
  • Odpowiedz